Sodexo'lu Olmak Bir Ayrıcalıktır!

Firmanız ve Çalışanlarınız için Sodexo Restaurant Pass’ı Tercih Etmenizin Bir Çok Nedeni Var!

HEMEN BAŞVURUN

İşverenler İçin Avantajları

Siz de Sodexo'lu firmalar arasındaki yerinizi alın, operasyonel kolaylıklardan faydalanırken çalışanlarınızın şirketinize bağlılığını ve yaşam kalitelerini arttırın!

Daha fazla gösterGizle

Global Tecrübe

52 yıllık global tecrübenin ve Türkiye’deki 25 senelik birikimin izlerini taşıyan, GFK Marka Bilinirliği Araştırması’nda %77 marka bilinirliği ile Türkiye’de sektörde ilk akla gelen markayız.

Yaygın Üye İş Yeri Ağı

81 ili kapsayan, 45.000’den fazla üye iş yeri ile yaygın üye iş yeri ağına sahibiz.

Anında Destek

Üstün hizmet kalitesi yaklaşımımızla; müşterilerimizden gelen çağrılara ortalama 6 saniyede cevap verirken; bu çağrıları ortalama 2 dakika içerisinde sonuçlandırıyor, e-postalara ise maksimum 3,5 saat içerisinde geri dönüş yapıyoruz.

Güvenlik

Üst düzey güvenlik ve uyarı özelliklerine sahip sipariş sistemimiz sayesinde güvenli bir hizmet sunuyoruz.

Yetkin Satış Ekibi

Müşterilerimizi yakından tanıyan yetkin satış ekibimizle Sodexo hizmetleri ile ilgili tüm konularda proaktif destek sağlıyoruz.

Sodexo Online

Sektörde en geniş fonksiyonlara sahip olan self-servis işlem merkezine sahibiz. Sipariş ve fatura takibi, kayıp-çalıntı kart bildirimi, özel raporlamalar, kullanıcı listesi güncellemesi ve otomatik sipariş gibi işlemlerinizin hızla gerçekleşmesini sağlıyoruz. Ayrıca; 7/24 hizmetinizde olan online destek teknolojisi ile müşterilerimize kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

Firma Sistemleriyle Entegrasyon İmkanı

İnsan Kaynakları sistemleri ile entegrasyon imkanı sayesinde siparişlerinizi ek bir platforma ihtiyaç duymadan oluşturmanızı sağlıyoruz.

Esnek Altyapı

Çalışanlarınızın kart kullanımlarına, iş yapış şeklinize göre, yer ve zaman kısıtları getirebileceğiniz esnek bir altyapı sunuyoruz.

Çalışanlarınız için Neden Sodexo Restaurant Pass?

Misket

Ödül programı Misket ile çalışanlarınız, Misket üyesi noktalarda yapacakları harcamalarda anında, minimum %10 (maksimum %25) puan kazanabileceklerdir. Kazanması ve harcaması en kolay ödül programı olan Misket ile çalışanlarınız ayda 2-3 öğlen yemeğini Misket puanları ile karşılayabilir.

Mobil Ödeme

Çalışanlarınız kartlarını yanlarında taşımadan, Sodexo mobil uygulaması üzerinden tek adımda Mobil Ödeme özelliği ile ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Yenilenen Mobil Uygulama

Yenilenen Sodexo Mobil uygulaması ile kart kullanıcıları çevrelerindeki üye iş yerlerini listeleyebilir, kart bakiyesini anlık olarak görüntüleyebilir, harcama detaylarını inceleyebilir ve kayıp çalıntı bildirimlerini anında yapabilirler.

Sodexo Club

Sodexo Club sadakat programı ile çalışanlarınız ve firmanız, Türkiye’nin en değerli markalarında %65’e varan indirimlerden faydalanma fırsatı elde ederler.

İyi Yaşa

İyi Yaşa platformunda konusunda uzman kişiler tarafından her ay farklı konularda hazırlanan özgün içerikler ile çalışanlarınız hayatlarını zenginleştirebilirler.

Sodexo Müşterisi değil misiniz?

Siz de şimdi Sodexo Müşterisi olun, Türkiye genelinde 20.000 müşteri ve 1.000.000 kart sahibi Sodexo’lunun arasındaki yerinizi alın! Siz %90’a varan vergi avantajı ve muhasebesel kolaylıkların keyfini sürerken çalışanlarınız da harcadıkça doya doya kazanmanın ayrıcalığını yaşasın!