Başvuru Süreci Hakkında

 • Neden Sodexo ile çalışmalıyım ?

  Sodexo anlaşmalı olduğu işletmelerin yeni müşteri kazanımlarını artırır ve üye işyerlerine garantili ödeme alma imkanı sunar. Sodexo'nun Türkiye genelinde 20.000'den fazla müşteri ve 1.000.000'dan fazla tüketiciye hizmet verdiği geniş hizmet ağı içerisinde yerinizi alabilirsiniz.
 • Sodexo Ailesine nasıl katılabilirim?

  https://www.sodexoavantaj.com/uye-is-yeri-basvurusu linki üzerinden başvuru adımlarını tamamlamanız yeterli ailemize dahil olmak bu kadar kolay!
 • Başvuru değerlendirme Kriterleri Nelerdir ?

  Başvurunuz tamamlandıktan sonra talebiniz, yetkili kişilerce değerlendirilecek olup sonucuyla ilgili tarafınıza dönüş gerçekleştirilecektir. Değerlendirme kriterleri arasında hizmet kategoriniz, bölgenizde bulunan üye iş yeri ve müşteri yoğunluğu, hizmet kaliteniz, restoran kapasiteniz gibi bir çok farklı kriter bulunmaktadır.
 • Başvurumu nerden takip edebilirim ?

  https://www.sodexoavantaj.com/uyeisyeri-anasayfa linki üzerinden siteye giriş yapıktan sonra  “Üye İş Yeri Olun”  tuşuna tıklamanızı ve ardından açılan pencerede “Başvuru Sorgulama” adımını seçmenizi rica ederiz. Arama sırasında Şahıs Firması iseniz TCKN, değilseniz Diğer seçeneğini seçip VKN ile başvuru durumunuzu kontrol edebilirsiniz.
 • Sticker ihtiyacım var, nasıl sipariş verebilirim?

  444 72 77 numaralı Sodexo Deneyim Merkezimizi arayarak sticker taleplerinizi iletebilirsiniz.