Sodexo Yemek Kartında Ne Kadar Bakiyeniz Kaldı? Öğrenmek Çok Kolay.


Türkiye’nin en yaygın iş yeri ağına sahip olan yemek kartı Sodexo, hem çalışanlar hem de işverenler için kurulduğu günden beri sınırsız avantajlar sunuyor. Çalışanlarının günlük yemek ihtiyaçlarını Sodexo yemek kartı Restaurant Pass ile karşılayan müşterilerimiz, Sodexo’nun ayrıcalıklı dünyasında birbirinden avantajlı fırsatlardan yararlanmaya devam ediyor.

sodexo bakiye sorgula

Sodexo yemek kartı Restaurant Pass bakiyenizi kolayca sorgulayın, Sodexo avantajlarını kesintisiz yaşayın.

Sodexo yemek kartınızın bakiyesini sorgulamak oldukça kolay. Hemen Sodexo Mobil’i indirerek giriş yapın ve bakiyenizi kolayca görüntüleyin.

                                   
sodexo bakiye sorgula

Sodexo bakiyenizi sadece restoranlarda değil, paket siparişlerinizde veya online alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz.

Sodexo yemek kartı bakiye sorgulama ve bakiye öğrenme işlemlerini hızlıca gerçekleştirmek ve Sodexo avantajlarınızı görmek için tıklayın.

sodexo bakiye sorgula
Güncel Bakiye Sorgula

Sodexo Mobil Uygulamasını İndirin

Sodexo Yemek Kartınızı Sadece Gittiğiniz Restoranlarda Değil,

Paket Yemek Siparişleriniz ve Online Market Alışverişlerinizde De Kullanabilirsiniz.


Getir Yemek
Dominos Pizza
Mopaş
80000 üye noktası

2022 Yemek Bedeli İstisnası Ne Kadar Oldu?

Yemek Bedeli İstisna ile %100 Vergi Avantajından Faydalanın!

Sodexo Bakiye Sorgulama

Çalıştığı firma tarafından Sodexo yemek kartı verilen çalışanlar her an diledikleri zaman yemek kartı bakiyelerini kontrol edebilirler. Sodexo yemek kartı kullanıcıları dilerlerse Sodexo avantaj web sitesinden dilerlerse Sodexo mobil uygulamasından kolayca güncel bakiyelerini sorgulayabilirler.

Sodexo yemek kartı bakiyenizi kontrol etmek için ilk önce Sodexo web sitesi üzerinden veya Sodexo mobil uygulamasını indirerek profil oluşturmanız gerekmektedir. Profil oluşturmak için email ve cep telefonunuz ile kayıt olduktan sonra size verilen Sodexo yemek kart numaranızı ekleyebilirsiniz. Kart numaranızı ekledikten sonra artık dilerseniz Sodexo web sitesinden veya mobil uygulamasından giriş yaparak Sodexo yemek kartı bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.

Sodexo yemek kartı bakiyenizi ayrıca yemek kartı ile ödeme yaptıktan sonra harcama fişinden de öğrenebilirsiniz.

Çağrı Merkezinden Bakiye Sorgulama

Sodexo yemek kartı bakiyenizi Sodexo web sitesinden ve mobil uygulamadan öğrenebileceğiniz gibi Sodexo Çağrı Merkezi’ni de arayarak öğrenebilirsiniz. Bunun için çağrı merkezini aradıktan sonra kimliğinizi doğrulamanız yeterli. Çağrı merkezi yetkilisi ile yaptığınız görüşmede kimliğinizi onayladıktan sonra Sodexo yemek kartı bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.

Sodexo Bakiyem Devreder mi?

Firmanız tarafından yatırılan günlük yemek bedelinin harcanmayan kısmı ay sonunda Sodexo yemek kartı bakiyenize eklenir. Her ay Sodexo yemek kartı bakiyenizi sorguladığınızda devreden bakiyeniz ile güncel bakiyenizi Sodexo web sitesinden veya mobil uygulamasından kontrol edebilirsiniz.

Yıl içerisinde harcamadığınız Sodexo bakiyeleriniz ise yıl sonunda sıfırlanmaz ve bir sonraki seneye devreder. Dolayısıyla yeni yılda Sodexo bakiyenizi sorgulamak için Sodexo web sitesini veya Sodexo uygulamasını kullanabilirsiniz.

Sodexo Her An Yanınızda

Akıllı telefonlarınıza indirebileceğiniz Sodexo mobil uygulama sayesinde her an ve her zaman tek bir tuş ile güncel bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. Güncel bakiyenizi sorgulamak için emil veya TCKN numaranız ve şifreniz ile Sodexo uygulamasına giriş yapmanız yeterli. Ardından ana sayfada Sodexo yemek kartı bakiyenizi görebilirsiniz. Dilerseniz harcama geçmişinizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

 • Sodexo yemek kartı bakiye sorgulama nedir?

  Güncel yemek kartı bakiyenizi takip edebilir, tüm hesap hareketlerinizi tek bir ekrandan kontrol edebilirsiniz.
 • Sodexo yemek kartı bakiye sorgulama nasıl yapılır?

  https://tuketicionline.sodexoavantaj.com adresinden E-Posta adresi veya TC Kimlik numaranız ve şifrenizle giriş yaparak, yemek kartı bakiye sorgulaması yapabilirsiniz.

 • Yemek kartımdaki bakiyeyi nasıl öğrenebilirim?

  https://tuketicionline.sodexoavantaj.com adresinden E-Posta adresi veya TC Kimlik numaranız ve şifrenizle giriş yaparak, yemek kartı bakiye sorgulaması yapabilirsiniz.
 • Sodexo yemek kartı bakiyesi her ay sıfırlanıyor mu?

  Sodexo yemek kartınızda kalan bakiyeler bir sonraki aya devredilir.
 • Kart bakiye sorgulama işlemini mobil uygulamadan öğrenebilir miyim?

  Sodexo Mobil Uygulamaya giriş yaparak ana sayfada güncel bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz.
 • Yemek kartı bakiyemi çağrı merkezinden öğrenebilir miyim?

  444 72 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak kart bakiyenizi öğrenebilirsiniz.
 • Sodexo yemek kartı bakiye devreder mi?

  Sodexo yemek kartınızda kalan bakiyeler bir sonraki aya devredilir.
 • Kart bakiye sorgulama işlemimde bakiyem eksik çıktı, ihbar etmeli miyim?

  444 72 77 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak konu hakkında destek alabilirsiniz.