Pluxee Çalışan Deneyimi Danışmanlık ve Pazarlama Hizmetleri Anonim Şirketi Yaşam Kalitesi Hizmetlerinde Sektörün Lideri

Dünyanın Fransız menşeili en büyük 1. işvereni olan Sodexo, 427 bin çalışanı ile 80 ülkede, günde 100 milyon tüketiciye yaşam kalitesi hizmetleri sunuyor. Firma dünyada 51, Türkiye’de ise 25 yıldır Sağlıklı ve İyi yaşam, Takdir, Sosyal Etkileşim, Kişisel Gelişim, Kolaylık ve Verimlilik, Fiziki Ortam, Sağlıklı ve İyi Yaşam boyutlarında tüm paydaşlarına en iyi yaşam kalitesi deneyimini sunmak için çalışıyor.

Pluxee Çalışan Deneyimi Danışmanlık ve Pazarlama Hizmetleri Anonim Şirketi Türkiye, Çalışan Yan Hakları, Teşvik, Ödüllendirme ve Harcama Yönetimi alanlarında faaliyet gösteriyor. Çalışan yan hakları alanında Pluxee yemek kart ve çekleri; Teşvik ve Ödüllendirme alanında Pluxee hediye; Harcama Yönetimi alanında Pluxee Business temsil ağırlama hizmeti ve Pluxee Yakıt akaryakıt harcama yönetimi hizmeti ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Pluxee Çalışan Deneyimi Danışmanlık ve Pazarlama Hizmetleri Anonim Şirketi, şirketlerin performanslarının temelinde çalışanların memnuniyetinin olduğuna inanarak çalışanları iş ve yaşam dengesini kurmaya ve sağlıklarını korumaya teşvik eder. Böylece, çalışanların yaşam standartlarını iyileştirerek motivasyonlarını artırmayı hedefler. Bir yandan şirketlerin en değerli kaynağı olan çalışanlarına kendilerini değerli hissettirmek, sadakatlerini sağlamak ve ödüllendirmek için teşvik ve ödüllendirme hizmetleri sunarken, diğer yandan da harcama yönetimi alanında gerçekleştirdiği hizmetlerle şirketlere çeşitli maliyet avantajları ile operasyonel ve idari kolaylıklar sağlar.

Firmanıza Sunulan Avantajlar


Günümüzde sektörü ve büyüklüğü ne olursa olsun, tüm şirketler için çalışanlarını ödüllendirip teşvik ederek motivasyonlarını arttırmak ve kurumlarına sadakatlerini sağlamak, giderek önem kazanmaktadır. Kurumlar aynı zamanda etkin harcama yönetimi ile maliyet ve zaman kaybını azaltarak, daha karlı ve verimli olmanın yollarını aramaktadırlar. Çalışan yan hakları alanında Pluxee Yemek ve Pluxee Gıda, teşvik ve ödüllendirme alanında Pluxee Hediye çekleri, harcama yönetimi alanında ise Pluxee Business ve Pluxee Yakıt hizmetleriyle, Pluxee çok çeşitli avantajlar sağlamaktadır.

Global Tecrübe


Pluxee Çalışan Deneyimi Danışmanlık ve Pazarlama Hizmetleri Anonim Şirketi, global tecrübesiyle 34 ülkede çalışan yan hakları, teşvik ve ödüllendirme, harcama yönetimi ve sosyal yardım alanlarında faaliyet göstermektedir. Yaşam Kalitesi Hizmetleri’nde dünya lideri Pluxee, kurumların çalışanlarının yaşam kalitelerini, motivasyonlarını ve sadakatlerini artırmak amacıyla hizmetler sunmaktadır.

Pluxee, aynı zamanda 51 yıllık tecrübesiyle Fransız menşeili en büyük birinci işverenidir! Tüm dünyada 427 bin çalışanı ve 1.2 milyon hizmet noktası ile 80 ülkede, günde 75 milyon tüketiciye hizmet sunmaktadır.