Pluxee Çalışan Deneyimi Danışmanlık ve Pazarlama Hizmetleri Anonim Şirketi Yaşam Kalitesi Hizmetlerinde Sektörün Lideri

Çalışan deneyiminin global lideri Pluxee, insanların hayatında değerli olan her şeyi dolu dolu yaşaması için yepyeni bir dünyaya kapılar açan iş ortağıdır. 31 ülkede 36 milyon çalışanına kendileri ve aileleri için daha fazla satın alma gücü, daha fazla refah ve daha iyi seçenekler sunuyor. Pluxee 31 ülkede hayata geçirilen çok çeşitli yenilikçi ve dijital çözümler aracılığıyla, bireylerin iş hayatlarında ve ötesinde, refahına katkıda bulunacak anlamlı, ilgi alanlarına hitap eden ve kişiselleştirilmiş deneyimler yaratıyor.

Pluxee ürün ve hizmetleri; yemek ve gıdadan kültüre, hediyeden sağlık ve mobiliteye kadar pek çok alanda insanlara daha fazla değer katmak için tasarlandı.

Pluxee, şirketlerin performanslarının temelinde çalışanların memnuniyetinin olduğuna inanarak çalışanları iş ve yaşam dengesini kurmaya ve sağlıklarını korumaya teşvik eder. Böylece, çalışanların yaşam standartlarını iyileştirerek motivasyonlarını artırmayı hedefler. Bir yandan şirketlerin en değerli kaynağı olan çalışanlarına kendilerini değerli hissettirmek, sadakatlerini sağlamak ve ödüllendirmek için teşvik ve ödüllendirme hizmetleri sunarken, diğer yandan da harcama yönetimi alanında gerçekleştirdiği hizmetlerle şirketlere çeşitli maliyet avantajları ile operasyonel ve idari kolaylıklar sağlar.

Firmanıza Sunulan Avantajlar


Günümüzde sektörü ve büyüklüğü ne olursa olsun, tüm şirketler için çalışanlarını ödüllendirip teşvik ederek motivasyonlarını arttırmak ve kurumlarına sadakatlerini sağlamak, giderek önem kazanmaktadır. Kurumlar aynı zamanda etkin harcama yönetimi ile maliyet ve zaman kaybını azaltarak, daha karlı ve verimli olmanın yollarını aramaktadırlar. Çalışan yan hakları alanında Pluxee Yemek ve Pluxee Gıda, teşvik ve ödüllendirme alanında Pluxee Hediye, harcama yönetimi alanında ise Pluxee Business ve Pluxee Yakıt hizmetleriyle, Pluxee çok çeşitli avantajlar sağlamaktadır.

Global Tecrübe


Pluxee 36 milyondan fazla tüketicinin satın alma gücünün artmasına ve refah seviyesinin yükselmesine katkıda bulunuyor. Pluxee çalışanlarının hayatlarına anlamlı bir şekilde dokunmalarını sağlayarak, onlarla güçlü bir bağ kurmaları için 500.000 kurumsal müşterisine eşlik ediyor.

Pluxee her gün 1,7 milyon üye iş yerinin hayatını kolaylaştırıyor. Gücünü Sodexo ile olan tarihî bağından alan Pluxee, sosyal fayda yaratmaya yönelik kararlı duruşuyla, 5.000 çalışanı ile müşterilerine, ortaklarına ve tüketicilerine her gün daha sorumlu ve sürdürülebilir seçimler yapma imkanı sunuyor.