%50'ye varan vergi Avantajı Pluxee Hediye'de!

Üstelik Dijital Köprü müşterilerine özel 100 TL hediye!

Dijital Köprü Avantajarı ile Pluxee’li Olun!

%50’ye varan Vergi Avantajı ile Çalışanlarınıza En İyi Hediye deneyimini sunabileceğinizi biliyor muydunuz ?
Operasyonel kolaylık elde ederken, tasarruf edin, hem siz hem çalışanlarınız fayda sağlasın.


Ramazan’da çalışanlarınıza gıda kolisi vermek yerine Pluxee hediye ile 25.000’den fazla noktada seçme özgürlüğü sunabilir, ihtiyaçlarına yönelik yardım yapabilirsiniz.


Pluxee Hediye’nin Zengin Dünyasına girmek için tıklayın bilgilerinizi bırakın, 500 TL tutarları djital hediye kartınız dakikalar içerisinde cebinizde olsun! 


Deneyimlemek İçin!

 

Pluxee Hediye demo kartı bir kredi kartı veya ücretli hediye kartı değildir. Kart üzerinde sabit tutar bulunan bir demo karttır. Formun doldurulmasını takip eden 7 iş günü içerisinde karta yükleme yapılarak, form içerisinde bilgisi verilen GSM numarasına yükleme bilgisi gönderilir.


Kullanım sınırlaması: Pluxee Hediye demo kartı, deneme amacı dışında kullanılamaz. Sadece özel sektör çalışanlarına yöneliktir. Kamu görevlilerine Pluxee Hediye demo kartları sunulamaz. 


Bakiye: Pluxee Hediye demo kartındaki bakiye, kartta bulunan limitler dahilinde tamamen veya kısmen kullanılabilir. Bakiyede herhangi bir değişiklik yapılamaz, ancak kullanılmayan bakiye Pluxee Hediye demo kartında kalır ve daha sonra kullanılabilir. 


Pluxee Hediye demo kartları kişiye özel ve dijitaldir. Başkasına satılamaz ve takas edilemez. 


İptal Hakları: Pluxee Türkiye, Pluxee Hediye demo kartının çalınmış veya hileli olarak kullanılmış olabileceğinden şüphelenirse, Pluxee Hediye demo kartını geri alabilir veya iptal edebilir veya gerekirse yasal yollara başvurabilir. 

Değişiklik: Pluxee Türkiye, dilediği zaman bu koşulları değiştirme veya tamamlama ya da Pluxee Hediye demo kartını iptal etme hakkını saklı