Bu Bayramda Çalışanlarınızı Kurumsal Hediye Çözümü Pluxee Hediye ile Mutlu Edin!

Çalışanlarınız Pluxee Hediye ile bayram etsin, yüklediğiniz bakiyeleri 25.000’den fazla noktada özgürce istediği markada harcasın, siz de firmanıza tasarruf sağlayın!

Kurban Bayramı’nda çalışanlarınıza yapacağınız yardımlar için en iyi çözüm Pluxee Hediye’de. Farklı tedarikçilerle görüşmek, piyasadaki fiyatları takip etmek, nakliye operasyonuyla uğraşmak ve finansal yük altına girmek zorunda kalmadan bu bayramda da çalışanlarını mutlu edebilirsiniz. Çalışanları mutlu ederken bütçenizi de düşünen kurumsal Hediye platformu Pluxee Hediye, 45%’e varan vergi avantajı ile!

Broken image

Birbirinden farklı kategoride, binlerce marka ve ürün Pluxee Hediye' de!

Pluxee Hediye ile Türkiye'nin en popüler markalarında ve önde gelen platformlarında ister online, isterseniz mağazada harcama özelliği sunarak çalışanlarınızı mutlu edebilirsiniz. Siz sadece hediye tutarını belirleyin, 25.000’i aşkın noktada hangi ürünü alacagını ihtiyacına göre çalışanınız seçsin!

Neden Pluxee Hediye?

Pluxee Hediye ile Türkiye'nin en popüler markalarında ve önde gelen platformlarında ister online, isterseniz mağazada harcama özelliği sunarak çalışanlarınızı mutlu edebilirsiniz. Siz sadece hediye miktarını belirleyin, 25.000’i aşkın noktada hangi ürünü alacagını ihtiyacına göre çalışanınız seçsin!

Vergi Avantajı

İster 1 ister 100 çalışanınız olsun, yapacağınız yardımlarda %45'e varan ek vergi avantajı sağlayarak tasarruflu çözüm sunar.

Operasyonel Kolaylık

Pluxee Hediye ile zaman size kalır. Farklı tedarikçilerle görüşmek, nakliye, dağıtım süreçleriyle uğraşmadan, tek noktadan tek fatura ile web sitemiz üzerinden dilediğiniz tutarda Pluxee Hediye’lerinizi dakikalar içinde kolayca oluşturabilirsiniz.

Zengin Market Ağı

Türkiye’nin 81 ilinde 5000’den fazla seçkin yerel markette ve birbirinden farklı kategoride yüzlerce online mağazada geçerlidir. Çalışanlarınız yaygın market ağında ihtiyaçlarını özgürce alabilir.

100% Dijital Kullanım

Pluxee Türkiye uygulaması ile fiziki kart taşıma, kartı kaybetme derdine son. Dijital kod ve QR ödeme seçenekleri ile çalışanlarınıza güvenli ve pratik alışveriş imkânı sunabilirsiniz.

Pluxee Hediye Kurban Bayramı Paketleri

gold

Gold Paket

Çalışanlarınızın Kurban bayramı hediyelerini tek tıkla dakikalar içerisinde verebilmek için;

silver

Silver Paket

Çalışanlarınızın Kurban bayramı hediyelerini tek tıkla dakikalar içerisinde verebilmek için;

bronz

Bronz Paket

Çalışanlarınızın Kurban bayramı hediyelerini tek tıkla dakikalar içerisinde verebilmek için;

bayram3

Pluxee Hediye ile İş Verenin Kafası Rahat!

Pluxee Hediye çalışanlara hayatın her alanında dokunur, farklı kategorilerde yüzlerce marka ile seçme özgürlüğü sunar. Pluxee’nin kurumlara özel tasarladığı dijital hediye platformu Pluxee Hediye ile çalışanlarınıza ve iş ortaklarınıza birbirinden farklı kategoride binlerce markadan hediye seçme özgürlüğü sunabilirsiniz. 

Kurban Bayramı İçin Markalar

Giyim - Ev Dekorasyon - Market

boyner
ikea
migros
migrossan
macro
gratis
mudo
mudo1
carfur1
mavi
divares
defacto
mac
medito
özdilek
ayakkabi
101
sok1

 

E-Ticaret / Teknoloji / Akaryakıt

tekno
brau
bodo
otelz
ofix
opet

 

Marketler

mo
onur
peynirci
kim
cag
rammar
happ
ozkurus
gro