Sodexo'nun Avantajları Pluxee'ye Dönüşüyor, Değişim Kapınızdaki Etiketle Başlıyor!

Değerli Üye İşyerimiz

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri olarak, uzun yıllardır sizlerin iş ortağı olmaktan, hergün değişen ve gelişen dünyanın ihtiyaçlarını göz önünde tutarak, yepyeni ürün ve servisler ile sizlere ve müşterilerinize hizmet etmekten büyük gurur duyuyoruz.

Artık tüm dünyada faaliyetlerimize Pluxee markası ile devam edeceğimizi paylaşmak isteriz.

BU NEDENLE KAPI ETİKETLERİMİZ YENİLENİYOR,

Müşterilerinizin işletmenizde Pluxee ile ödeme yapabileceğini bilmesi büyük önem taşıyor. Sodexo ekiplerimiz ile tarafınıza ulaştırdığımız yeni kapı etiketinizi mutlaka yapıştırarak müşterilerinizin etiketi görmesini sağlamanızı ve işletmenizde Pluxee’nin geçerli olduğu bilgisini müşterilerinize vermenizi önemle rica ediyoruz. Mevcut durumda Sodexo etiketiniz yok ise, ekiplerimiz ile tarafınıza ulaştırdığımız Sodexo kapı etiketini de Pluxee kapı etiketimiz ile beraber, yan yana olacak şekilde yapıştırmanızı rica ediyoruz.

PLUXEE İŞİNİZİ BÜYÜTMENİZİ SAĞLAYACAK.

Yeni markamız Pluxee ile global lider marka konumumuzu bir adım daha ileriye taşıyarak, siz değerli paydaşlarımıza daha fazla ayrıcalık ve değer yaratmayı hedefliyoruz. Pluxee olarak, veriyi kullanarak müşterilerinizi daha iyi anlamanızı ve onlara daha etkin şekilde hitap etmenizi sağlayarak tüm satış noktalarınızdaki trafiği artırmaya yardımcı olacağız. Sizlere daha iyi hizmet vermek için yeni teknolojilere yatırım yaparak, sunduğumuz ürünlerin kapsamını da geliştirmeye devam edeceğiz Sizlerin ve müşterilerinizin mevcutta Sodexo’dan aldığı hizmetlerin içeriğinde, kapsamında ve ticari koşullarında hiçbir değişiklik olmayacağını, Sodexo markalı kartlar ile ödeme almaya devam edebileceğinizi önemle belirtmek isteriz. Heyecan verici bu yeni marka yolculuğumuzun değerli bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz. Bilgilerinize sunarız.