Çalışanı Mutlu Eden Dünya!

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri Pluxee oldu! 

Biz, çalışan deneyiminin global lideriyiz.


Çalışan deneyimi ve yan haklar dünyasına yepyeni bir bakış açısı getirerek; çalışanların hayatlarında değerli olan her şeyi dolu dolu yaşaması için yepyeni bir dünyaya kapılar açıyoruz.


Bu heyecan verici yepyeni, dijital ve çalışanların mutluluğu için çalışan markamız, Türkiye’de 30 yılı aşkın deneyime dayanıyor.

 31 ülkede çalışanlara çok çeşitli, yenilikçi ve dijital çözümlerimiz aracılığıyla, bireylerin iş hayatlarında ve ötesinde, refahına katkıda bulunacak anlamlı, ilgi alanlarına hitap eden ve kişiselleştirilmiş deneyimler yaratıyoruz.

Ürün ve hizmetlerimizi, yemek ve gıdadan kültüre, hediyeden sağlık ve mobiliteye kadar pek çok alanda insanlara daha fazla değer katmak için tasarlıyoruz.


Bugün 1,5 milyondan fazla tüketicinin satın alma gücünün artmasına ve refah seviyesinin yükselmesine katkıda bulunuyoruz. 30binden fazla kurumsal müşterimize, çalışanlarının hayatlarına anlamlı bir şekilde dokunmaları ve onlarla güçlü bir bağ kurmaları için eşlik ediyoruz. Her gün 120bin farklı noktadaki üye iş yerinin hayatını kolaylaştırıyoruz. 


Gücümüzü Sodexo ile olan tarihî bağımızdan alarak, sosyal fayda yaratmayı önceliklendiriyoruz. 200den fazla çalışanımız ile birlikte, müşterilerimize, tüketicilerimize, üye iş yeri ağımıza ve iş ortaklarımıza her gün daha sorumlu ve sürdürülebilir seçimler yapma imkanı sunuyoruz.

f3

Hikayemiz İsmimizde Saklı

Tüm paydaşlarımıza fırsatlarla dolu bir dünya vadeden markamızın hikayesi, ismimizde saklı ve işimizin özünü yansıtıyor.  

"Plux" pozitifliği, yani hayatı daha keyifli hale getirme fırsatlarını temsil ederken aynı zamanda da yaratılan artı değere atıfta bulunuyor.  

"X" kişiselleştirilmiş ve sürdürülebilir deneyimleri, yani çalışanlar için ekstra değer yaratma ve tüm paydaşlarına öncelik verme taahhüdünü sembolize ediyor.

“ee” harfleri ise “employee engagement” anlamındaki çalışan bağlılığı ise faaliyet alanımızı temsil ediyor.

f4

Neden Yeni Bir Marka?

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri Pluxee oldu.

Tüm dünyada, 500binden fazla müşterimiz aracılığıyla, 36 milyon çalışanın hayatına zenginlik katıyor ve 1.7 milyon üye iş yerinin işini büyütmesine katkıda bulunuyoruz.

Çalışan bağlılığı ve yan haklar alanını yeniden tanımlayan, deneyim odaklı bir şirket olarak; tüm tüketicilerimize, üyelerimize ve müşterilerimize, hayatlarına değerli olan her şeyi dolu dolu yaşamaları için, “daha fazla”sını sunuyoruz.