Online İşlemler

Sodexo Online ile işlemleriniz daha hızlı


Sodexo'nun siz kurumsal müşterileri için sunduğu Sodexo Online Müşteri İşlem Merkezi'ni kullanarak sipariş verebilir, eski siparişlerinizi ve faturalarınızı takip edebilir, kart kayıp çalıntı işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

Sodexo Online'a kimler giriş yapabilir?


Firmanızın belirlediği yetkili e-mail adresine gönderilen, Sodexo Online kullanıcı kodu ve şifresi ile giriş yapılabilir. Firma yetkilisi iseniz, firmanıza Sodexo Online kullanıcı kodu ve şifresi talep etmek için musteri.hizmetleri@sodexo.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Sodexo Online ile neler yapabilirsiniz?

i4

Online Sipariş ve Takibi

Pluxee Online’ı kullanarak hızlı ve güvenilir bir şekilde siparişlerinizi bize ulaştırabilirsiniz. Son 1 yıla ait geçmiş dönem siparişlerinizi görüntüleyebilir, takip edebilir ve yeni döneme aktarabilirsiniz.

grap

Kart İptali, Yenileme, Blokaj İşlemleri

Kayıp durumunda olan ya da iptal edilecek kartlarınızı 7 gün 24 saat kullanıma kapatabilir, geçici olarak bloke edebilir ve blokajı kaldırabilirsiniz.

bilgi

Güncel Kullanıcı Listesi Oluşturma

Aktif kullanıcı listesine göre siparişlerinizi yönetebilirsiniz. Örneğin, bir sonraki sipariş listenizde gözükmesini istemediğiniz tüketici kartını pasif duruma getirerek listenizden çıkarabilirsiniz. Tüketici, pasif duruma getirilen kartın kullanımına devam edebilir.

res

Sipariş Silme ve Düzeltme

Siparişinizi sisteme aktarılmadan 15 dakika içerisinde değiştirebilir ya da silebilirsiniz.

i3

Güvenli Kullanım

Sadece size özel belirlediğiniz bir şifre ile güvenli bir şekilde sipariş verebilir, siparişinizin takibini kolayca yapabilirsiniz.

kart_cek

Raporlama

Son 1 yıla ait geçmiş dönem siparişinizin detaylarını görüntüleyebilir, istediğiniz dosya formatında (xml, pdf, html vb.) rapor alabilir, dilerseniz raporu kaydedebilirsiniz.