"Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş." Ticari Unvan Değişikliği

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri Anonim Şirketi olan şirket ticari unvanımız resmi olarak Pluxee Çalışan Deneyimi Danışmanlık ve Pazarlama Hizmetleri Anonim Şirketi olarak değişmiştir. Bunun haricinde vergi kimlik numaramız, Banka Hesap /IBAN numaramız da herhangi bir değişiklik olmamıştır.

Bugün itibariyle yapacağınız tüm iş ve işlemlerimizde güncel unvanımızı kullanmanızı rica ederiz. Diğer soru ve talepleriniz için 444 72 77 Müşteri Hizmetlerimize ya da ilgili Satış Yöneticinize ulaşabilirsiniz. Unvan değişikliğini gösterir Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi aşağıdaki linkte paylaşılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

1.   Sodexo Avantaj’ın yeni ticari unvanı ne olacak?

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş. ticari unvanı ile yürüttüğümüz faaliyetlerimizi Pluxee Çalışan Deneyimi Danışmanlık ve Pazarlama Hizmetleri A.Ş. olarak yürüteceğiz.

2. Şirketin ortaklık ve hissedar yapısında veya yasal statüsünde bir değişiklik olacak mı?

Hayır, hiçbir değişiklik olmayacak. Sadece unvan değişikliği olacak.

3. Ticari Unvan değişikliği ne zaman olacak?

10-20 Şubat 2024 tarihleri arasında ticaret sicil gazetesinde yeni ticari unvanımız yayınlanacak ve ilgili tarih sonrasında tüm faaliyetlerimiz yeni ticari unvanımız olan Pluxee Çalışan Deneyimi Danışmanlık ve Pazarlama Hizmetleri A.Ş. ile devam edecek.

4. Vergi Kimlik Numarası değişecek mi?

Hayır, mevcut Vergi Kimlik Numaramız ile faaliyetlerimiz devam edecek.

5. Banka ve Iban bilgilerimiz değişecek mi?

Hayır. Vergi kimlik numaramız değişmeyeceği için Iban numaralarımız da herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Sadece Iban Alıcı Adı Pluxee Çalışan Deneyimi Danışmanlık ve Pazarlama Hizmetleri A.Ş. olacaktır.

6. Mevcut hizmet sözleşmelerimiz yenilenecek mi?

İlgili değişiklik sadece ticari unvanımızı kapsadığından ve Vergi Kimlik Numaramızda bir değişiklik olmadığından mevcut sözleşmelerin yenilenmesine gerek olmayacaktır.

7. Ticari unvan değişikliği sebebi ile Pluxee Çalışan Deneyimi Danışmanlık ve Pazarlama Hizmetleri A.Ş. ‘yi mevcut sistemlerine tedarikçi/yeni tedarikçi olarak tanımla ihtiyacı olan işletmelerde nasıl bir süreç izlenecek?

Bu süreç işletmelerin iç süreçlerine bağlı olduğundan işletmeden işletmeye farklılık gösterebilir. Yeni tedarikçi olarak tanımlama ihtiyacı olması durumunda sürecin doğru ve hızlı ilerlemesi için satış yöneticinizle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Pluxee Çalışan Deneyimi Danışmanlık ve Pazarlama Hizmetleri A.Ş. unvanlı yeni vergi levhası ve ticari sicil gazetemizi 15 Şubat itibariyle sizlere ulaştıracağız.

8. Mevcutta sözleşme süreci devam eden Sodexo Avantaj ticari ünvanlı sözleşmeler hangi tarihe kadar kabul edilecek?

Sözleşme süreci başlamış ve devam eden Sodexo Avantaj ticari ünvanlı sözleşmeler 29.02.2024 tarihine kadar kabul edilecek.

9. E-Fatura sistemi kullanan işletmelerin fatura kesme süreçleri etkilenecek mi?

Hayır, Vergi Kimlik Numaramızda bir değişiklik olmadığından, aynı vergi kimlik numarasına kayıtlı yeni ticari unvanımız Pluxee Çalışan Deneyimi Danışmanlık ve Pazarlama Hizmetleri A.Ş.  e-Fatura sistemlerinde otomatik olarak güncellenecektir.

10. Gelir İdaresi Başkanlığı E-Arşiv uygulaması kullanan işletmelerin fatura kesme süreçleri etkilenecek mi?

Hayır, Vergi Kimlik Numaramızda bir değişiklik olmadığından, aynı Vergi Kimlik Numarasına kayıtlı yeni ticari unvanımız Pluxee Çalışan Deneyimi Danışmanlık ve Pazarlama Hizmetleri A.Ş.  e-Arşiv Fatura  sisteminde otomatik olarak güncellenecektir.