Depremden Etkilenen Üniversite Öğrencilerine Destek Kampanyası

Depremin yaralarını sarmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Ülkemizin kalkınması için gençlerimizin eğitim hayatının kesintisiz ve daha iyi koşullarda devam etmesinin önemine yürekten inanıyoruz.

Bu inançla, ekosistemin gücünü iyilik amacı ile bir araya getirmeyi hedefleyen Yanında Platformu üzerinden öğrencilerimizin yemek ve gıda ihtiyaçlarına katkıda bulunmak üzere Sodexo ve İhtiyaç Haritası olarak güçlerimizi birleştiriyoruz.

İhtiyaç Haritası aracılığıyla Yanında Platformu’na başvuran, ailesi deprem bölgesindeki 11 ilimizde ikamet eden üniversite öğrencilerinin, aylık bakiye tutarı 1.300 TL olan mobil yemek kartlarımızdan, 3 ay boyunca faydalanmalarını hedefliyoruz. 
 
Sodexo olarak, çalışanlarımızla birlikte, ilk etapta projenin can suyu olacak desteğimiz ile 100 gencin 3 ay boyunca yanında olacağız. Önümüzde uzun bir yolculuk var. Sodexo olarak, Yanında Platformu ile kısa, orta ve uzun vadede dayanışmanın bir parçası olmaya devam edeceğiz.  

Ülkemizin geleceği gençlere, gençlerimiz de bugün bizlere emanet! Bu yolculuğu sürdürülebilir kılmak için sizleri de depremden etkilenen üniversite öğrencilerinin yemek ve gıda ihtiyaçlarına destek olmaya; geleceğimizin “yanında” olmaya davet ediyoruz.