Astroloji

Yıldızların hayatımız üzerindeki etkilerini, yükselen yıldız hareketletini, iyi ve kaliteli bir yaşam için dikkat etmemiz gereken gün ve dönemleri burada bulabilirsiniz.

iyi yaşa
Icon

Binnur Zaimler’den Burçlara Yenilenmeleri İçin Tavsiyeler

Ünlü Astrolog Binnur Zaimler’in burçlara yenilenmeleri için verdiği tavsiyeler

iyi-yasa

Koç

Arkadaşlar arasında oynanan küçük bir oyunda bile yenilmeye tahammül edemiyorsunuz. Hep ilk sıralarda yer almayı iyi biliyorsunuz, ama arka sıralarda, gerilerde kalmaya hiç gelemiyorsunuz. Zaman zaman telaşınız, baş ağrılarına neden olabilir. İki derin nefes alın, şu sözleri tekrarlayın: “Hayatın akışı içinde rahatım”

Akrep

Paylaşmak sizin için hayatın amacı. Sevginin, paranının, zamanın tadı, o en sevdiğiniz az sayıda kişiyle çıkıyor. Ama karşıdan aynı tutkuyu görmezseniz karalar bağlayıp en kasvetli düşüncelere gömülüyorsunuz. Üstelik yapılan hiçbirşeyi de unutmuyorsunuz. Sevdiklerinizin sadece size ait olmadıklarını anlamaya çalışın. Onlara alan bırakın.

Boğa

Emniyet kemerlerinizi bağlamadan yola çıkmıyorsunuz değil mi? Maddi ve manevi güvenliğinizin sarsılmasından o kadar endişe ediyorsunuz ki, gerektiğinde harekete geçip risk alamıyorsunuz. Konfor alanınızı (para, genel hayat düzeni…) kaybetmek en büyük korkunuz. Değişim kapıyı çaldığında direnmek yerine işin iyi taraflarını düşünün. İnanın herşey sandığınızdan iyi gidecek.

İkizler

Size verilecek en büyük ceza konuşmadan bir dakika geçirmek. Her zaman yanınızda sizi dinleyecek, sizinle konuşup son haberleri size verecek birileri olsun istiyorsunuz. Zeki ve entelektüel olduğunuzdan, zihniniz aynı anda birçok düşünceyle dolu, ve biraz da huzursuz. Çok konuşan zihninizi susturmanın, düşüncelerin huzursuzluğundan kurtulmanın en iyi yolu ‘Şimdi’ye odaklanmak, ve ayda bir gün telefon detoksu yapmak.

Yengeç

Gücünüz geçmişteki güzel günlerden ve ailenizden geliyor. Kanatlarınızın altına aldıklarınızı ise her an koruma ihtiyacındasınız. Bu da sizi zaman zaman tepkisel ve kırıcı yapabiliyor. İnsanları ‘Benimkiler’ ve ‘Başkaları’ olarak ikiye ayırmayın. Geçmişi bağışlamanın ve duyguları bir tarafa bırakıp gerçekleri kabullenmenin tam zamanı.

Aslan

Hayattan keyif almak, düzenin başkanı olmak sizin için o kadar doğal ki… Her ne pahasına olursa olsun, her ortamda ilgi odağı olmalısınız, sahne ışıkları hep üzerinizde olmalı. Peki ya ışıklar çekilirse … İşte kalbinizi en çok kıracak şey. Yaptığınız her işe eğlence katın, mucizelerin gerçekleştiğini göreceksiniz. Kalp ve kan dolaşım sorunlarınız ortadan kalkacak.

Başak

Evet, doğru siz olmasanız hiçbir şey bu kadar düzenli olmayacaktı. Ama şunu kabul edin: Aklınızdaki bütün işleri mükemmel olarak bitirmeye ömrünüz yetmez, ormandaki bütün ağaçların bakımından siz sorumlu değilsiniz. Her aksaklığı çözmeye çalışmak sindirim sisteminize zarar verebilir. İşe haftasonları ‘Plan’ yapmadan yaşamakla başlayın.

Terazi

Başkaları: Sevgiliniz, arkadaşlarınız, işyerindekiler…. Uyumlu olmak, sevilmek, onları memnun etmek en büyük amacınız. Yalnızlık ve sevilmeyen bir insan olmak ise en büyük korkularınız. Siz güzel bir insansınız. Her sabah aynaya bakıp en az iki güzel yanınızı keşfedin, sonra kendinize ‘Seni Seviyorum’ deyin. Unutmayın, hayatınızın merkezinde siz varsınız.

Yay

Kimseye hesap vermeden, kafanıza göre özgür bir dünya istiyorsunuz. Neşeniz ve gezgin ruhunuz hiçbir zaman kabına sığmıyor… Özgürlüğünüzün kısıtlanması, sabitlik ve sabretmek size göre değil. Uzun soluklu evlilik için sık sık oturduğunuz evi değiştirin. Tutarlı bir kariyerin yolu zaman zaman görev değişiklikleri yapmaktan ve proje bazında çalışmaktan geçiyor. Hobileriniz de sizi besleyecektir.

Oğlak

Başarılarla besleniyorsunuz. Toplumdaki itibarınızı korumak adına hiçbir zaman kontrolü elden bırakmıyor, temkinli ama sistemli adımlar atarak hep bir üste doğru çıkıyorsunuz. Arkanızı zaman zaman sizi sevenlere yaslamayı, kontrolü bırakmayı, güvenmeyi ve her sorumluluğu üzerinize almamayı öğrenin. Hayatta kaldırabileceğinizden daha fazla yük taşımak zaman zaman bel ağrılarına neden olabilir.

Kova

Yenilikçi kişiliğiniz ortaya birçok fikir çıkarmanızı sağlamakla birlikte, kurulu düzene hep başkaldırmanıza da neden oluyor. En büyük korkunuz sürünün içindeki koyunlardan olmak. Karşınızdaki kişilerin fikirlerine şans verin. Mantığınızı zaman zaman bir kenara bırakarak rahatlamaya çalışmak için nefes egzersizlerinden faydalanın.

Balık

Evet, yaratıcı ve sevecen bir kişiliğiniz var. Yine de yaptığınız işleri tamamlamak için dağınıklığınızı toparlayın, detaylara odaklanın. Sorumluluklardan kaçmak için aşırı derecede yemek, sigara içmek, televizyon seyretmek veya uyumak ve bunun gibi kendinizi oyalayacak bağımlılıklar edinmeniz size zarar verebilir.

İçeriklerimizi herkesten önce okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?

İçeriklerimizi herkesten önce
okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Icon

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?