Eğlence

Image
8 mart

Eğlence

8 Mart Kadınlar Günü Hediye Önerileri

Sosyal yaşamın ve iş yaşamının her alanında emek gösteren kadınların güçlü mücadelesinin günüdür 8 Mart… Günümüzde çalışan her kadın için bugünün değeri ve önemi çok ayrı bir noktadadır.

Daha fazla göster
Image
sevgili

Eğlence

Sevgililer Günü sevgiyi, romantizmi ve paylaşımı kutlamak için eşsiz bir fırsattır. Bugünü hatırlaman ve kutlaman aslında sevgiline verdiğin değeri gösterir.

Image
Catalhoyuk

Eğlence

Bir neolitik kent olarak konumlanan Çatalhöyük, tarımın başlangıcı ve avcılık dönemlerine şahitlik eden bir yer.

Image
alacahoyuk

Eğlence

Alacahöyük, Anadolu’nun eski çağdan kalma zenginliklerinden biri. Farklı dört kültürden kalma yapıları ve eserleri ile bilinen bölge, Erken Tunç Çağı’ndan (M.Ö. 2500 – M.Ö 2000) kalma kral mezarları ile de dikkat çekiyor. Siz de antik kent keşiflerinde bulunacaksanız ve rotanıza Alacahöyük’ü de aldıysanız öncesinde tüm merak ettiklerinizi içeriğimizde bulabilirsiniz.

Image
Gobeklitepe

Eğlence

Arkeologlar tarafından yapılan kazılarda bulunan yerleşim yerleri insan yaşamının nasıl başladığına dair birçok bilgi verir. Kazılarda bulunan her nesne insanlığın toplum yaşamı için attığı adımların görülmesini sağlar.

Image
efes

Eğlence

Dünya Miras Listesi’nde yer alan Efes, antik dönemin en önemli merkezlerinden biri.

Image
bb

Eğlence

Antik adı ile Pergamon, günümüzde “Bergama” olarak biliniyor.

Image
antik

Eğlence

Türkiye, etrafı denizlerle çevrili akarsuyu ve toprağı kıymetli bir coğrafya.

Image
film

Eğlence

Sinemaseverler için 2023’te de keşfedilecek, izlenecek sayısız film var. Gerek dijital platformlarda gerek sinema salonlarında vaktin nasıl geçtiğini unutturacak filmler vizyona giriyor. İster beyaz perdede ister evinizdeki sinema sistemi eşliğinde izleyebileceğiniz 2023 filmlerini sizin için sıraladık. Farklı pek çok türde, yerli – yabancı 2023 filmlerini hemen keşfetmeye başlayın!

Image
zodiac

Eğlence

Bir seneyi daha sizlerle beraber geçirmiş olmanın mutluluğu içindeyim!