Astroloji

Yıldızların hayatımız üzerindeki etkilerini, yükselen yıldız hareketletini, iyi ve kaliteli bir yaşam için dikkat etmemiz gereken gün ve dönemleri burada bulabilirsiniz.

Binnur Zaimler'den Kasım'19 Astroloji Bülteni

Ünlü Astrolog Binnur Zaimler’in Kasım 2019 için yaptığı burç yorumları

Koç

İlham aldığınız, sevdiğiniz ve sizi geliştiren konular çevrenizde dolaşıyor. Uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı tüm projelerde güzel gelişmeler olabilir. Uzaklardan iyi haberler geliyor. Gelişim planlarınızı bu ay yapabilirsiniz. Size yardımcı olan, el uzatan yabancı iş ortakları da söz konusu olabilir. 26 Kasım sonrası uzaklarla ilgili yeni projeler gündeme gelebilir. Reklamcılık, basın yayın veya üniversitelerle bağlantılı işlerdeyseniz iyi gelişmeler var. Yatırım kararlarınızı bir sonraki aya bırakmak, bu ay sadece ve sadece araştırma yapmak en iyisi. Aceleci karar verip satın aldığınız büyük bir şey sizi sonradan mutsuz etmesin. 19 Kasım gününe dek ikili ilişkilerde biraz zorlanabilirsiniz. Tek başınıza alıp başınızı gitmek istediğinizde bile başkalarıyla hareket etmek durumunda olduğunuzu göreceksiniz. İkili çalışmalar, projeler, ortaklıklar ise ışık saçıyor. Karşınızdaki kişileri daha fazla dinleyin. 12 Kasım civarı kendi kazancınız ve başkalarıyla ortak maddi paylaşımlarınız arasında bir denge kurmanız gerekebilir.

Boğa

Oldukça ilgi çekici gelişmeler yaşıyorsunuz. Kasım ayının ilk üç haftası ilişkilerinizde doğru iletişim kurmaya özen gösterin. Alınganlık, küskün tavırlar içine giren kimselerden uzak durun. Kafaları karışık olabilir. İşyerinde size verilen bilgileri de kontrol edin, başkalarının ihmalkarlıkları yüzünden güç durumlarda kalmayın. 12 Kasım günü Boğa burcunda Dolunay gerçekleşiyor. 10-13 Kasım tarihlerinde özel ve iş hayatınızda pek çok şey açığa çıkacak. Haberler gelecek. Tüm olayların su yüzüne çıktığı bu dönemde ne yöne gitmek istediğinizi daha iyi kavrayacaksınız. Seçim yapmak size kalmış. Konfor alanınızdan çıkmaya, alışkanlıklarınızı biraz olsun değiştirmeye bakın. Sizi seven ve size yakın duran kişilerin dediklerine hemen inanmayın, sorgulayın. 19 Kasım gününe kadar işyerinde daha üretken olabilirsiniz. Bol bol çalışın ve ofiste zaman geçirin. Bu tarihten sonra özel ve iş hayatınızdaki ilişkilerinizde sizi fazla eleştiren ve sorgulayan talepkar kimseler çevrenizde olabilir. Yine de onları ikna etmenin yollarını bulacaksınız.

İkizler

Hayattan keyif aldığınız, yaratıcılığınızın arttığı bir aya giriyorsunuz. Eğitim vermek, iletişim sanatlarıyla ilgili hobiler, kendinizi doğru şekilde ifade etmek ve sunumlar yapmak gibi pek çok güzel seçeneğiniz var. Hala izniniz varsa çıktığınız tatiller sırasında çok keyifli zaman geçirecek, pek çok yeni fikirler döneceksiniz. Yalnızsanız aşk kapınızı ısrarla çalabilir. Hayatınızda biri varsa güzel ve uyumlu olduğunuz anlar sizi bekliyor. Bu ay yabancı birileri ile çalışmanız veya onlardan iş teklifleri almanız da mümkün. 12 Kasım günü gerçekleşecek Dolunay birkaç gün etkili olacak. Özellikle günlük ofis hayatında yetiştirmeniz gereken şeyler için aceleci olmayın. Kontrol edemediğiniz konulara yoğunlaşmak yerine elinizdeki işlere göz atın. Sizi seven ve sizinle zaman geçirmek isteyen insanları önemseyin. 26 Kasım günü karşıt burcunuz Yay’da gerçekleşecek yeniay sonrası bir iki hafta yeni kimselerle tanışmanız, beraber çalışmaya başlamanız söz konusu. Evliyseniz, eşinizin hayatında bu tarihten itibaren yepyeni gelişmeler var.

Yengeç

Genel olarak destek gördüğünüz, hayatınızın iyi yönde aktığı bir ay geliyor. Kasım ayında sosyal çevrenizin genişlediğini, iş arkadaşlarınızın arttığını da gözlemleyebilirsiniz. 10-12 Kasım tarihlerinde sosyal alanda aktif olmanız, bazı gruplara, derneklere girmeniz de mümkün. Sahneye çıkıp başkalarına kendinizi ifade etmek, sunumlar ve eğitimler için önceden iyi çalışın. Tüm bilgilerinizi iyice kontrol edin. Bu ayın 21’ine dek geçmişteki flört ettiğiniz kimselerle tekrar karşılaşmanız da mümkün. Ayın ilk üç haftası ev ve aile alanında daha fazla zaman geçireceğiniz işler çıkabilir. Evle ilgilenmeniz, tadilat yaptırmanız veya taşınmanız bile söz konusu olabilir. Ayın son haftası size uygun kimselerle bir aradasınız. Sevdiğiniz, size yön veren, değer verdiğiniz dostlarınız ve çok yakınınızdaki kişilerle birlikte çalışmalar da yapabilirsiniz. İş teklifleri de ayın son günlerinde karşınıza çıkabilir.

Aslan

Özel yaşantınızla kariyeriniz arasında iyi bir denge kurmanız gerekiyor. Dış dünyada her şey süt liman giderken aile içinde doğru bir düzen kurmaya çalışmanız da önemli. İletişim gezegeni Merkür’ün Kasım ayının ilk 21 günü geri harekette olması, aile ve evle ilgili konularda kafanızı biraz karıştırabilir. Unutkanlık, ihmalkarlıklara dikkat edin. Eve alınacak eşyalar, yapılacak işler tam da eksiksiz olmayabilir. Bu nedenle taşınmak, ev satmak gibi büyük kararları biraz daha sonraya bırakın. Alınganlık ve yanlış anlaşılmalara çanak tutacak hareketlerden kaçının. 12 Kasım günü gerçekleşecek Dolunay dış dünya ile ilgili. Teklifler, projeler, işler… kariyerinizi nereye doğru yönlendireceğinize karar vermek için doğru zamandasınız. Kasım ayının ilk üç haftası kısa geziler, iş gezileri, müşteri ziyaretleri ile dopdolu olabilir. Sosyal medya ve internet projelerine hız verin. 21 Kasım sonrası evde tadilat ve evi yenileme konuları için uygun günler başlıyor. 26 Kasım günü gerçekleşen yeniay yaratıcılığınızı tetikleyecek. İlgi alanlarınızı, işinizin en sevdiğiniz taraflarını öne çıkarın. Kendinizi ifade etmek, eserlerinizi başkalarının beğenisine sunmak güzel olabilir.

Başak

Yönetici gezegeniniz Merkür Kasım ayının ilk üç haftası geri harekette olacak. İletişim ve ulaşım konularını da sembolize eden gezegenin yeteneklerinin kısıtlanması Akrep burcunda gerçekleşecek. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde rahatsız olduğunuz konuları dert etmeyin. Problemlerin üstüne düşmediğinizde hızla geçip gittiğini görebileceksiniz. 12 Kasım günü gerçekleşecek Dolunay seyahatler, yazılı ve sözlü iletişim projelerinizin sonuçlarını ortaya çıkarabilir. Başarılı olup olmadığınızı net bir şekilde görmeniz mümkün olacak. Bu dönemde önemli imzalardan ve el sıkışmaktan kaçının. Evde ise durumlar oldukça iyi görünüyor. İyicil gezegen Venüs sayesinde evde daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Evi güzelleştirmek için uygun zamanlardasınız. 26 Kasım tarihinde ev ve aile alanınızda oluşacak yeniay, bir iki hafta boyunca etkili olacak. Evi yenilemek, aile düzenini tazelemek, ailece yeni planlar yapmak için nefis zamanlar.

Terazi

Geçen aydan bu yana hem fiziksel hem de ruhen enerji bombası gibisiniz. Atılım gezegeni Mars Terazi burcunda. 19 Kasım gününe dek size güç verecek. Hedeflerinize ulaşmak, kafanızdakileri uygulamak ve yeni adımlar atmak için cesaretiniz de yerinde. Sosyal olmak, başkalarıyla birlikte hareket etmek, insanlar tanımak en çok mutlu olacağınız konuların başında geliyor. Tatlılıkla ve nezaketle herkesi istekleriniz konusunda ikna edebilirsiniz. Gücünüze güç katan en önemli konuların başında ise ilişkiler geliyor. Grup içinde uyumu sağlayan, insanların huzurlu çalışmasını destekleyen de sizsiniz. 19 Kasım sonrası birkaç hafta boyunca para kazanma gücünüz de artıyor. Maddi birikimlerinizi yapacağınız ataklarla artırmanız olası. Bu ay para konusunda dikkatli olun. Verdiğiniz borçları geri isteyebilirsiniz. Bütçenizi doğru şekilde planlamaya çalışın. 26 Kasım günü Yay burcunda gerçekleşecek yeniay harika zamanlar başlatıyor. Yakın çevreniz ve arkadaşlarınızla yeni projelere dalabilir, gezilere çıkabilir, yeni bir şeyler yazabilirsiniz. Çeviri yapmak, kitap yazmak, internette blog açmak uygun seçenekler arasında. Sözleşmelere çekinmeden, bu tarih sonrası imza atabilirsiniz. El sıkıştığınız projeler güzel gidecektir.

Akrep

Önemli bir aya giriyorsunuz. Akrep burcuna yoğunlaşan gökyüzü gündeminizi değiştiriyor. İletişim, ulaşım ve el yeteneğini sembolize eden Merkür’ün geri hareketi Akrep burcunda olacak. Yanlış anlaşılmalara, kırgınlıklara, gereksiz şüphe etmelere, kıskanç tavırlara kapılmayın. Kendinizi her zaman ışık ve sevgide tutun. Etrafınızdaki olayları yanlış anlama olasılığına karşı bilgileri diğer kaynaklardan kontrol edin. Kafanız biraz karışık olabilir. Hesaplama veya hüküm verdiğiniz konuların sonuçlarında yanlışlıklar yaptığınızda önemsemeyin. Bu dönemin iyi tarafı ise geçmişteki projelerinizi, yarım kalmış işlerinizi gündeme getirebilir ve tamamlayabilirsiniz. Geçmişe çok eskilere gitmeniz, kendinizi hatırlamanız, gerçekte ne istediğinizi düşünmeniz için uygun günlerdesiniz. 12 Kasım günü gerçekleşecek Dolunay birkaç gün etkili olacak. Özel ve iş hayatınızda ilişkilerinizi dengelemeniz gerekebilir. Sizin inatçı yönlerinize çok benzer tavırları karşı taraftan görebilirsiniz. Bu durumda fazla iddialı olmamak, karşı tarafı da dikkate almak önemli. İlişkilerinizde tolerans yeteneğinizi kullanın. 26 Kasım sonrası gerçekleşecek yeniay maddi birikimlerinizi artırabilir. Ek gelir kaynakları bulabilir, yeni projelerden para kazanabilirsiniz. Bir yerde çalışıyorsanız ikramiye veya prim gibi ödemeler alabilirsiniz.

Yay

Ayın ilk üç haftası hayatınızı renklendiren güzel ve sosyal ortamlar içindesiniz. İş çevresi, arkadaş çevresi içinde güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Dernekler ve kulüpler içinde yer alabilir, dostlarla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Fikirleriniz ve dünya görüşünüz ile çevrenizdekileri etkiliyorsunuz. Kendinizi geliştirdiğiniz ve dışa açıldığınız bu dönemde iyimserliğinizi korumaya devam edin. Günlük hayat, çalışmalar, projeler ve ofis ortamıyla ilgili 10-12 Kasım günlerinde biraz gergin hissedebilirsiniz. Yetişmesi gereken işlerde aceleci oldukça hatalar daha fazla çıkabilir. En iyisi fazla telaş etmeden esnek olabilmek. Kontrol edemediğiniz konuları aklınıza bile getirmeyin. Gerçeğe dayanmayan konuları kafanızda kurmayın. Şehir efsanelerine, dedikodulara kulaklarınızı tıkayın. 26 Kasım günü gerçekleşecek yeniay Yay burcunda olacak. Kariyerinizi, kendinizi, fiziksel görüntünüzü yenilemek, kendinize farklı değerler katmak istiyorsanız bu tarih sonrası birkaç hafta çok uygun görünüyor.

Oğlak

Sosyal alanda, arkadaşlarla birlikteyken yanlış anlaşılmalar, farklı ve değişik görüşler kafanızı karıştırabilir. Gelecek planlarınız, arzularınız değişebilir. Bazı belirsizlikler, karışık gibi görünen olaylara ve gelişmelere yoğunlaşmayın. İletişim gezegeni Merkür kafanızı sosyal ortamlarla ilgili olarak karıştırabilir. İdeallerinizin farklılaştığını, geçmişte istediğiniz gönül verdiğiniz konuları artık önemsemediğinizi görebilirsiniz. Ya da tam tersi geçmişe sığınma ve geçmişten güç almaya çalışma eğiliminiz de olabilir. İşin iyi tarafı giderek güçleniyorsunuz. Projelere daha fazla asılıyor ve tek başınıza hayatla mücadele edebiliyorsunuz. Karamsarlığa kapılmadan planlarınızı devam ettirin. Gelecek ay Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeniay pek çok açıdan sizi mutlu edecek. Emeklerinizin karşılığınız fazlasıyla görecek, bulunduğunuz yerden çok memnun olacaksınız. 12 Kasım günü gerçekleşecek Dolunay, birkaç gün boyunca kendinizi ifade etmenizde size yardımcı olacak. Aşk ve eğlenceyi de tekrar hatırlayacaksınız.

Kova

İletişim, ulaşım, el yeteneğiyle ilgili konuları sembolize eden gezegen Merkür kariyer alanında size bazı minik oyunlar yapabilir. Dış dünyadaki konumunuz, ünvanınızla ilgili bazı değişiklikler söz konusu olabilir. Başka bir işe geçme, başka bir görev üstlenme konuları açılabilir. Bilin ki bu ay kariyerinizle ilgili kıpırdanmalar son halini Aralık ayında alacak. Herşey o zaman netleşecektir. 10-12 Kasım tarihlerinde Dolunay etkisi ile ev düzeni ve ailenizle ilgili konularda belli kararlar vermeniz gerekebilir. Eve birinin taşınması, evden birinin ayrılması veya ev düzenini fiziksel olarak değiştirmek de mümkün olabilir. 26 Kasım günü oluşacak yeniay sonrası sosyal hayatınız yenileniyor. İş çevresi ve sosyal çevrenizde gelişmeler söz konusu. Hayata çok daha idealist ve iyimser bakıyorsunuz. 26 Kasım Yeniayı ile birlikte geleceğe dair planlarınız da olgunlaşacaktır.

Balık

Kariyeriniz ve dış dünyadaki konumunuzla bağlantılı olarak bu ay oldukça şanslı bir dönemden geçiyorsunuz. İş teklifleri, projeler özellikle yurt dışı veya basın yayınla ilgili olabilir. Bu dönemi iyi değerlendirin. İyimserliğinizin ve cesaretinizin nasıl bir güç olduğunu unutmayın. İstediğiniz alanda ilerlemeniz, gelişmeniz mümkün. Bu dönem gelen fırsatların farkına varın. İşyerinden bir ödül de almanız mümkün görünüyor. İletişim ve ulaşım gezegeni Merkür’ün Akrep burcunda geri hareketi, ayın ilk üç haftasında yurt dışı seyahatlerde dikkatinizi toplamanız gerektiğini söylüyor. Aceleci ve telaşlı olmak yerine sakinliğinizi koruduğunuzda işler daha hızlı akacaktır. 10-12 Kasım tarihlerinde Dolunay etkisi ile hareketli zamanlar sizi bekliyor. İmza atmamaya, kesin kararlar vermemeye çalışın. Basın toplantıları için uygun tarihler değil. 21 Kasım sonrası ise medyada yer almak, akademik alanlarda atılım yapmak için iyi zamanlar.

İçeriklerimizi herkesten önce okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?

İçeriklerimizi herkesten önce
okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?