Astroloji

Yıldızların hayatımız üzerindeki etkilerini, yükselen yıldız hareketletini, iyi ve kaliteli bir yaşam için dikkat etmemiz gereken gün ve dönemleri burada bulabilirsiniz.

Binnur Zaimler'den Şubat'20 Astroloji Bülteni

Ünlü Astrolog Binnur Zaimler’in Şubat 2020 için yaptığı burç yorumları

Koç

İlham aldığınız ve sevdiğiniz işlere yöneldiğiniz bir aya giriyorsunuz. 7 Şubat sonrasında Koç burcunda olan Venüs ay sonuna kadar size çekicilik kazandırıyor. Sadece özel hayatınızda değil, iş hayatınızda da aranan, beğenilen biri haline geliyorsunuz. Bu dönemde yaptığınız konuşmalar, çevrenizdekilerle iletişiminiz de oldukça etkileyici. Girişkenliğiniz sayesinde spontan projelere girebilir, hiç tanımadığınız kimselerle arkadaşlığa başlayabilirsiniz. Özellikle satış ve saha ekiplerinde yer alıyorsanız müşteri ziyaretleri için doğru zamandasınız. Size hayır demek 7 Şubat sonrasında zor görünüyor. Sevimli, çocuksu ve ısrarcı tavırlarınız karşısında yumuşamayacak biri yok gibi. Bireysel sporlara zaman ayırın. Tamamen kafanıza göre takıldığınız, başkalarının yolundan gitmediğiniz hobiler sizi aydınlatacaktır. 9 Şubat günü gerçekleşecek olan Dolunay’a doğru giderken hobilerinizi öne çıkarın. Keyif aldığınız anları çoğaltın. İşyerinde ise 5-11 Şubat tarihleri sahneye çıkmak için çok uygun. Eğitimler ve sunumlar sırasında bugüne dek yapmış olduklarınızı başkalarına güvenle gösterebilirsiniz. Birikiminizi konuşturun. 16 Şubat günü ve sonrasında birkaç hafta boyunca kariyer alanında yoğunlaşacağınız ve herkes tarafından fark edileceğiniz zamanlar. Bu tarihten sonra duygusal dalgalanmalara, alınganlık ve kaygılara kapınızı kapatın.

Boğa

Ay boyunca ilişkiler anlamında bazı zorluklar karşınıza çıkabilir. Birine platonik olarak aşık olabilir, veya birinden duygusal anlamda kaçmak isteyebilirsiniz. Diğer taraftan sevilme ihtiyacınızın karşılanmadığını düşünüp kendinizi üzmeyin. Bunların geçici olduğunu söyleyebiliriz. 5-10 Şubat tarihleri arasında, Dolunay etkisi ile işyerinde beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Büyük bir projeye girip girmeme konusunda karar vermeniz gerekiyor. Ev ve aile düzeni de aynı anda ilgi bekliyor. Taşınıp taşınmama veya ev yerleşimi gibi özel hayatınıza ait kararları vermenizde de fayda var. 16 Şubat günü geri harekete başlayan iletişim gezegeni Merkür sosyal anlamda yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Dernekler, kulüplerle veya gelecek ideallerinizle ilgili çalışmalarda büyük kararlar almak için biraz bekleyin. Geçmişte yakın olduğunuz iş dostlarıyla tekrar temas kurmanız da bu dönemde mümkün. 16 Şubat günü toprak elementi olan Oğlak burcunda geçecek olan Mars uzaklarla ilgili projelerde sizi desteklemeye başlayacak. Atılım, cesaret ve mücadeleyle anılan gezegenin bu konumu birkaç hafta boyunca yurt dışı seyahatlerin oldukça verimli olacağını müjdeliyor. Yurt dışı projeler, yabancılarla işler de sizin için oldukça önemli olacak. 23 Şubat günü gerçekleşecek Yeniay öncesi bazı dostlarla yollar ayrılabilir. Sonrasında ise yeni tanışıklıklar iş çevrenizin gelişmesini sağlayacak.

İkizler

Ayın ilk yarısı işler tam da istediğiniz gibi gelişiyor. Size ilham veren dostlarınız, eğlenceli kişilikler yanı başınızda olacak. iş çevresinin düzenlediği etkinliklere katılmak akıllıca görünüyor. İlişkiler, güzellik ve uyumu sembolize eden Venüs dostlarla olan ilişkileri daha da güzelleştirecek. Bu dönemde idealist fikirlerinizi hızlıca yayma fırsatı da bulabilirsiniz. Gelecekle ilgili planlarınızı coşkulu şekilde yapmanız, isteyerek bazı sosyal sorumluluk projelerinde görev almanız da mümkün. Ekip ruhu, takım çalışması size heyecan verecek. Dostlarınızdan alacağınız cesaretle hareket edeceksiniz. 9 Şubat günü Aslan burcunda gerçekleşecek Dolunay etkilerini birkaç gün önceden hissettirecektir. 5-11 Şubat tarihleri arasında yazılı, sözlü iletişim hayatınızda ön plana çıkıyor. Pek çok imza atabilir, sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Bazı projelerde imza olmasa da bir el sıkışma, söz verme de söz konusu olabilir. Öğrenmek, yeni bilgiler edinmek, arşivinize bir göz atmak bu Dolunay sırasında yapabileceğiniz çalışmalar arasında yer alıyor. 16 Şubat günü geri harekete başlayacak olan Merkür, kariyer alanında bazı karışıklıklar verebilir. Yanlış kararlar almamaya çalışın. Bazı değişiklikler geçici olabilir. Mart ortasından itibaren işler rayına giriyor. Ortaklaşa yatırımlar da 16 Şubat sonrası söz konusu olabilir.

Yengeç

Geçen ayki hareketlilik azalarak bu ay da devam ediyor. Geçen ay burcunuzda gerçekleşmiş olan tutulmalar sonucunda hayatınızda bazı önemli kararlar vermiş olabilirsiniz. 7 Şubat günü Koç burcuna geçen Venüs, birkaç hafta boyunca kariyer alanında sizi destekliyor. Çalışsanız da çalışmasanız da, etrafınızda olumlu bir izlenim bırakma olasılığınız çok yüksek. Ufak ödüller, iş teklifleri ve güzel terfilere hazır olun. Genel görünüşünüz, kişisel imajınız olumlu yönde ilerliyor. 9 Şubat günü gerçekleşecek Dolunay ise cebinizi yakından ilgilendiriyor. Bir yerden para bekliyorsanız gelip gelmeyeceğini kesin olarak öğrenebilirsiniz. Yatırım yapmak, başkalarıyla veya bireysel olarak parayı değerlendirmek için analiz yaparak karar verin. Gökyüzü sizi bu konularla ilgili destekliyor. Eğer bir iş başvurusu yaptıysanız ve görüşmeleriniz de devam ediyorsa şimdi sıra maddi paket konusunda. 5-11 Şubat tarihlerinde kazancınızı düşünün ve biraz birikimlerinizi planlamaya zaman ayırın. 16 Şubat günü değişen gökyüzü ikili ilişkilerde duygusallığı bir kenara bırakmanızı tavsiye ediyor. Bu dönemde eskileri düşünmenin, geçmişe tutunmanın faydası pek yok. Karşınızdaki kişiler oldukça gerçekçi. Onları fazla eleştirel bulsanız da tarafsız olduklarını biliyorsunuz. Ayın ikinci yarısında reklam, basın yayın konularında vitesi küçültün. Lansmanlar, iletişim çalışmalarında işleri iyice kontrol ederek onaylayın. Diğer taraftan yurt dışı işlerde gecikmeler söz konusu olabilir.

Aslan

Genel olarak neşeli, eğlenceli ve bir o kadar yaratıcı günler sizi bekliyor. 7 Şubat günü gerçekleşecek gökyüzü hareketi uzaklarla olan işbirliklerinizi artıracak. Yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa, yabancılarla ortak projeler söz konusu ise işler yolunda demektir. Size destek olacak kişileri bulacak, onların açacağı yolda daha hızlı ilerleyebileceksiniz. Uzaklara yapmayı düşündüğünüz seyahatler varsa tam zamanı. Orada tanışacağınız kimseler size ışık tutabilir. Projelerinizde büyük düşünün, değişik kültürleri, felsefeleri değerlendirin. 5-11 Şubat tarihleri arasında burcunuzda gerçekleşecek Dolunay değişiklikler getirebilir. Bir süredir rahatsız olduğunuz ve değiştirmeyi istediğiniz ne varsa masaya yatırın. Hayatınızın tüm alanlarında iyi ve kötü giden herşeyi açıkça görebilmeniz mümkün. Aldığınız haberler, bilgiler doğrultusunda ne yapmak istediğinize karar verin. Spora başlayabilir, ilişkilerinize yeni bir boyut getirebilir veya iş aramaya da başlayabilirsiniz. Bu dönemde bir şeyleri ertelemek ve halının altına süpürmek yerine yüzleşin. Daha karlı çıkacaksınız. 16 Şubat sonrasında gökyüzündeki değişim ofisteki çalışma temponuzu artıracak görünüyor. Daha fazla çalışma, daha fazla didinme içine gireceksiniz. Eşinizle veya ortağınızla ortaklaşa bir yatırım düşünüyorsanız birkaç hafta analiz edip sonra karar vermenizde fayda var. İletişim konularını sembolize eden gezegen Merkür geri harekete başlıyor. 16 Şubat – 10 Mart tarihleri arasında eski miras konuları açılabilir. Eşiniz ve ortağınızla paraların değerlendirilmesi konusunda hemfikir olamayabilirsiniz.

Başak

Şubat ayının ilk yarısı ile ikinci yarısı birbirinden farklı durumlara sahne olacak. 7 Şubat sonrasında eşiniz veya ortağınızla paylaşımlarınızda daha rahatsınız. Araba ya da farklı bir araç alabilirsiniz. Bunun gibi yükte hafif pahada ağır ne varsa alma ihtimaliniz kuvvetli görünüyor. Başkalarından gelen olanaklar, para, bilgi, deneyim veya yol gösterme yoluyla size ulaşan kazançlar da söz konusu olabilir. 5-11 Şubat tarihleri arasında Dolunay etkisi ile günlük hayatınız değişebilir. Öncelikle ofis hayatından bahsedelim: Teslim tarihleri gelen işlerinize yoğunlaşmanız gerekiyor. Bunu yaparken yaratıcılığınızı kullanın. Hiçbir şeyi gurur yapmayın. Kontrol edemediğiniz konularla değil, günlük yaşantınızda yapabileceklerinizle ilgilenin. Sağlığınıza dikkat etmek, ağır gıdalar yememek sizi bu günlerde rahatlatacaktır. İşyerinde dedikodulara kulaklarınızı tıkayın. Kimsenin sizi duygusal anlamda rahatsız etmesine izin vermeyin. 16 Şubat tarihinde iki ayrı gökyüzü olayı gerçekleşiyor. Atılım, güç ve yaşam enerjimizi sembolize eden Mars Oğlak burcuna geçiyor. Toprak elementi olan Oğlak burcuna geçmesi, bir Başak için son derece olumlu görünüyor. Bu tarihten itibaren yaratıcılığınızın arttığı bir döneme giriyorsunuz. Sizi destekleyen koşullar oluşuyor. Eğitim verebilir, sunumlar yapabilirsiniz. Üzerinde bir süredir keyifle çalışılan konuları başkalarına aktarabilirsiniz. Aynı zamanda bu günlerde aşk kapınızı çalabilir. Tatil kaçamaklarını da değerlendirin. Kendinizi mesleki olarak göstermek istiyorsanız şimdi tam sırası. Daha görünür olun ve eserlerinizi sergileyin. Birkaç hafta sürecek olan bu dönemi değerlendirin. Diğer taraftan Başak burcunun yöneticisi olan Merkür geri harekete başlıyor. 16 Şubat – 10 Mart tarihlerinde geri harekette olacak gezegen iletişim, ulaşım gibi konuları sembolize ediyor. Tam karşıt burcunuz olan Balık burcunda geri harekette olması ilişkilerinizi etkileyebilir. Karşı tarafın duygusal anlamda kafası karışık olduğundan iletişimde dikkat etmekte fayda var. Bazı durumlarda size verilen bilgiler de yanlış veya eksik olabilir. Karşınızdaki kişilerin dalgınlık, ihmalkarlık, unutkanlık ve gereksiz alınganlıklarına karşı önlemler alın.

Terazi

Hem özel hem de iş hayatınızdaki ilişkileriniz bu ay ön plana çıkıyor. 7 Şubat günü birkaç haftalığına karşıt burcunuz Koç burcuna geçecek olan Venüs aşk ve sevgiyi çoğaltacak. İşyerinde yapacağınız ikili çalışmalar gayet başarılı olabilir. Bir kimseden iş teklifi alabilir, iş görüşmelerine gidebilirsiniz. Yeni tanışacağınız biri iş hayatında size yakından destek olabilir. 9 Şubat günü gerçekleşecek Dolunay ise birkaç gün önceden etkisini göstermeye başlıyor. Hava grubu olduğunuz için hava-ateş karşıtlığında olacak Dolunay hayatınızı kolaylaştıracak görünüyor. Sosyal alanda oldukça rahatsınız. Dost ve arkadaş gruplarıyla bir arada olmak, sanatsal konulara yönelmek sizi mutlu edecek. Diğer taraftan iş çevresinde kendi mesleğinizle ilgili çalışma gruplarına dahil olabilirsiniz. Dernekler ve kulüp çalışmalarına aktif katılım göstermeniz bekleniyor. Bu dönemde öğle yemeklerinizde ofiste kalmamak, çevrenizi genişletmek ve ilişkilerinizi sıkı tutmak için dışarıda olmak akıllıca olacaktır. 16 Şubat günü burç değiştiren Mars ev ve aile hayatınızda değişikliklere işaret ediyor. Bir süredir özel hayatınızın düzenini değiştirmek istiyordunuz. Mars birkaç hafta boyunca size bu gücü ve isteği veriyor. Taşınma, düzen değişikliği veya tadilat gibi konular gündeme gelebilir. 16 Şubat – 10 Mart tarihleri arasında geri harekette olan iletişim gezegeni Merkür günlük yaşantınızda ve ofis ortamında yaptıklarınıza daha fazla özen göstermenizi bekliyor. Gözden kaçan bir ayrıntı işleri karıştırabilir. Ekip içinde duygusallık ve alınganlık ön plana çıkabilir. Projelerin teslim tarihleri konusunda esneklik isteyin. Her şeyi planladığınız zamanda yetiştiremeyebilirsiniz. Merkür’ün geri hareketi 20 gün sürüyor. Bu süre boyunca tükettiğiniz sıvıların temiz olduğundan emin olun. Alerjik durumlara karşı önlemlerinizi alın.

Akrep

Şubat ayının ilk günlerinde yaratıcılığınız oldukça yüksek. İşinizde sezgilerinizi kullanmanız, kısa yoldan çözümler bulmanızı sağlayabilir. 7 Şubat günü burç değiştiren Venüs, birkaç hafta boyunca günlük yaşantınıza canlılık getiriyor. Ofiste çalışırken orada bulunmaktan daha fazla keyif alabilirsiniz. İşinizin sevdiğiniz taraflarıyla daha fazla ilgilenme fırsatınız var. Bu dönemde masanızın üstüne koyduğunuz bir çiçek, evden getireceğiniz o çok sevdiğiniz obje işyerinizi güzelleştirebilir. Venüs iyicildir. Uyum, estetik ve güzellikle ilgilidir. Bu açıdan baktığımızda ofisiniz güzelleştirmek için yaptığınız küçük dokunuşlar enerjinizi yükseltecektir. Ekip olarak daha canlı, hareketli ve neşeli günler sizi bekliyor. Elinizdeki işleri daha hızlı şekilde bitirebilirsiniz. 9 Şubat günü gerçekleşecek Dolunay etkisini birkaç gün önceden hissettirecektir. İş hayatınızla ilgili bazı kararlar almak, gideceğiniz yönü belirlemek isteyeceksiniz. Özel hayatınız ve iş hayatınızın dengeli olmasını önemseyin. Dış dünyadaki konumunuz, unvanınız, kişisel imajınızla ilgili bazı adımlar atmanın şimdi zamanıdır. Hatta bu dönemde iş tekliflerini değerlendirmeniz de söz konusu olabilir. 16 Şubat sonrası Mars size destek verirken, geri harekete geçen Merkür aşk hayatınızı karıştırabilir. Öncelikle Mars’tan bahsedelim. Birkaç hafta boyunca Oğlak burcunda olacak gezegen yakın çevreniz, kardeşleriniz konusunda size biraz iş düştüğünü gösterecek. Aynı zamanda bir konuda temel bir eğitime başlayabilirsiniz. Yazılı ve sözlü iletişim, sözleşmeler, duyurular, saha çalışmaları, müşteri teklifleri de yine üzerinde duracağınız konular. Merkür ise eskiden çok beğendiğiniz biriyle yeniden karşılaşabileceğinizi fısıldıyor.

Yay

Ayın ilk yarısında oldukça eğlenceli anlara hazır olun. Öncelikle 7 Şubat günü burç değiştiren güzellik ve uyum gezegeni Venüs aşk hayatınızı renklendiriyor. Ortada ciddi bir şey olmasa da flört etmek, beğenilmek ve birilerini beğenmek hoşunuza gidecek. Bu gökyüzü olayı aynı zamanda yaratıcı, hareketli, neşeli çalışmaları da gösterir. İlgi alanlarınıza öncelik verin. Zamanınızı hobilere ayırabilirsiniz. İşinizin stratejik tarafını daha kolay düşünebilir, pazarda yeni ürünler ve oyun planları üzerine çalışabilirsiniz. 9 Şubat günü gerçekleşecek Dolunay birkaç gün önceden etkisini hissettirecek. Bazı kişilerin aksine, bu Dolunay size oldukça iyi gelecek. Büyük düşünmek, farklı hayat felsefeleri üzerine konuşmak, farklı kültürleri incelemek, en önemlisi de kendinizi geliştirmek gibi fırsatlarınız var. Yurt dışı geziler, yabancılarla ortaklık yapmak için doğru zaman. Yüksek öğrenimle bağlantılı konularda harekete geçebilirsiniz. Büyük işlerin peşinden gidin. 16 Şubat sonrası ise cebinizdeki parayı artırmak için biraz uğraşın. Kazancınızı belli konularda ısrar ederek artırabilirsiniz. 16 Şubat – 10 Mart tarihlerinde geri harekette bulunacak Merkür kariyerinizde biraz temkinli olmanızı istiyor. Eski işinize geri dönebilirsiniz. Kendinizi olduğunuz gibi göstermek yerine farklılaşmaya çalışmayın. Olmadığınız biri gibi görünmeye çalışmak sonradan sorun yaratabilir.

Oğlak

Geçen ay oldukça hareketli günler geçirdiniz. Kapasitenizi ve duygularınızı test eden bazı olaylarla ve insanlarla karşılaşmış olabilirsiniz. Tüm bu gelişmelerin aslında sizi güçlendirdiğini ve daha da olgunlaştırdığını unutmayın. Sıkıntılı geçen tüm anları unutun ve bugüne taşımayın. 7 Şubat sonrasında birkaç hafta boyunca evinizde daha rahat edeceksiniz. Eğlenceli, neşeli bir aile ortamıyla keyfiniz yerine gelecek. Birkaç hafta boyunca dostlarınızı eve davet edebilir, zaman zaman evden çalışmayı da deneyebilirsiniz. 5-11 Şubat tarihlerinde Dolunay etkisi ile maddi birikimlerinizle ilgili konular gündeme geliyor. Paranızı nasıl değerlendireceğiniz, ortak bir yatırıma girip girmeyeceğiniz sizin kararınız. Ayrıntıları iyice değerlendirip kazancınıza odaklanın. Karşı taraf ile adil ve dengeli bir paylaşım yapmak en doğrusu olacaktır. Duygusal anlamda beraber olduğunuz kişi ile daha fazla şey paylaşmak isteyeceksiniz. Miras yolu ile alacağınız bazı şeyler varsa ve bu konuda haber bekliyorsanız, Dolunay ışığı altında bilgilere erişebilir, sonuçları görebilirsiniz. Bu dönemde sizi seven ve sizi düşünen insanlarla birlikte olmanın önemini daha iyi kavrayabilirsiniz. 16 Şubat günü atılım ve cesaret gezegeni Mars Oğlak burcuna geçiyor. İşlerinizi, projelerinizi ve özel hayatınızdaki hedefleri başarıyla gerçekleştirmek için gücünüz, cesaretiniz yerinde. Fiziksel anlamda da güçlü olduğunuz bu dönemde düzenli spor yapmanız, hayatınızın tüm alanlarına olumlu yansıyacaktır. Mars burcunuzdan geçerken ilişkilerinizde, kariyerinizde atak yapma zamanıdır. Hedefleriniz üzerinde ısrar edin. 23 Şubat günü Balık burcunda gerçekleşecek yeniay sizin için yeni arkadaşlar demek. Merkür’ün de bu noktada geri harekette olması yakın çevrenizle ilgili ufak ve geçici yanlış anlaşılmalara da işaret edebilir. Sözleşmeleri 10 Mart sonrasında imzalamaya çalışın.

Kova

Önemli bir dönemden geçiyorsunuz. Şubat ayı hayatınızın her alanında bazı değişikliklere karar verdiğiniz günler getiriyor. Ayın ilk haftası maddi birikimlerinizle ilgili gelişmeler olabilir. Gelirinizde artış, ek bir kazanç veya ikramiye almanız söz konusu olabilir. 7 Şubat sonrası ise iletişim projelerinde başarınız artıyor. Spontan, renkli, göz dolduran önemli çalışmalar internet, dijital dünya üzerinden yansıyabilir. Yazılı ve sözlü iletişim konusunda başarılı olabilirsiniz. Dosyalar, belgeler, teklifler, sözleşmeler üzerine yoğunlaşabilirsiniz. İmzaları 7-15 Şubat tarihleri arasında atmaya çalışın. 9 Şubat günü gerçekleşecek Kova- Aslan burçları karşıtlığındaki Dolunay hem özel hem de iş hayatınızdaki ilişkilerinizi gözden geçirmenizi sağlayacak. Beklenmedik durumlarda sakinliğinizi korumak yapılacak en doğru yöntem görünüyor. Bu dönemde iş hayatınızda farklı kişilerden teklifler almanız da söz konusu. Pek çok şeyin açığa çıktığını fark edeceksiniz. Bilmediğiniz pek bir şey kalmayacak. Seçimlerinizi de aynı netlikte belirleyin. 16 Şubat günü geri harekete başlayacak iletişim gezegeni Merkür cebinizdeki parayı tam olarak bilememenize neden olabilir. Yatırımlarınızı akıllıca yapmanız için birkaç hafta bekleyin. Satış ve satın almalarla ilgili hızlı karar vermeyin. 20 sürecek olan geri hareket sonrasında bütçenizi planlamanız için zamanınız olacaktır. 23 Şubat günü para alanınızda gerçekleşecek yeni ay, bu tarihten itibaren 10-15 gün boyunca yeni gelir kapılarının açılacağını da söylüyor. Yeni projeler, ek gelir imkanları bu tarihten sonra karşınıza çıkabilir.

Balık

Geçtiğimiz ay iyicil gezegen Venüs Balık burcuna geçmişti. Venüs estetik, uyumlu ilişkiler, güzellik ve sanatla ilintilidir. Venüs’ün bu konumu 7 Şubat’a dek devam ediyor. Venüs’ün üzerinizde oluşturduğu olumlu etki sizi fiziksel ve ruhsal olarak daha hoş biri yapıyor. Kimse sizi kırmak istemez. Çekiciliğiniz de artar. 7 Şubat günü ve sonrasında birkaç haftalığına Koç burcuna geçen Venüs maddi birikimlerinizde artış getiriyor. Para kazanmaya daha istekli olduğunuzda kazancınız da artacaktır. Sevdiğiniz projelerden para kazanmanız, bu dönemde ikramiye ve prim gibi ödemeler almanız olası. 16 Şubat günü ve sonrasında birkaç hafta boyunca sosyal çevreniz ve iş çevresinde büyük bir hareketlenme var. Daha önce başlamış olan bazı projeler hızlanıyor. Bu projeler sizin çalıştığınız yerler doğrudan ilgili olmasa da dernekler, kulüpler ve STK larla ilgili olabilir. Emeğinizi bu alanlara kanaliz edeceksiniz. İşi fazla ciddiye alıp tüm sorumluluğu üstlenmemeye bakın. 16 Şubat günü iletişim ve ulaşım gezegeni Merkür Balık burcunda geri harekete başlıyor. Birkaç hafta boyunca, hatta bu tarihten birkaç gün öncesinden itibaren uyanık olmakta fayda var. Unutkanlık, ihmalkarlık ve sakarlıklara dikkat edin. Yaptığınız işi, gönderdiğiniz mesajları kontrol etmeye çalışın. Diğer taraftan bu konum sizin gereksiz duygusallıklara kapılabileceğinizi, eski defterleri açarak kendinize üzüntü yapacak bazı anılara dönebileceğinizi de gösteriyor. Değersizlik hissinden kurtulun ve gücünüzü fark edin. Bu dönemde içe dönük yaptığınız çalışmalardan fayda göreceksiniz. Üzerinde çalıştığınız konuları tekrar tekrar ele alın, gerekli revizyonları yapmayı unutmayın. 23 Şubat günü Balık burcunda gerçekleşen Yeniay, hayatınızın her alanında tazelenme getiriyor.

İçeriklerimizi herkesten önce okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?

İçeriklerimizi herkesten önce
okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?