Astroloji

Yıldızların hayatımız üzerindeki etkilerini, yükselen yıldız hareketletini, iyi ve kaliteli bir yaşam için dikkat etmemiz gereken gün ve dönemleri burada bulabilirsiniz.

Binnur Zaimler'den Temmuz'21 Astroloji Bülteni

Ünlü Astrolog Binnur Zaimler’in Temmuz 2021 için burç yorumları

Koç

Ay boyunca Venüs ve Mars’ın bulunduğu konum hayattan çok keyif aldığınızı, yaratıcılığınızın yükseldiğini gösteriyor. Sanat, sahnede olmak, ortaya çıkardığınız eserlerin başkalarına takdim edilmesi söz konusu olabilir. Bir süredir üstünde keyifle çalıştığınız konular, oyun kurma, stratejik planlama, yeni ürün geliştirme, eğitimler verme gibi konularla uğraşabilirsiniz. İşinizin daha çok sevdiğiniz taraflarına zaman ayırın, daha başarılı olduğunuzu göreceksiniz. Operasyonel işleri 21 Temmuz sonrasına bırakmaya çalışın. Varsa çocuklarınızla ilgili kararlar aldığınız, güzel haberler duyduğunuz günlerdesiniz. Venüs ve Mars’ın tetiklediği başka bir konu ise flörtler, aşklar, eğlenceli geçen zamanlar… yapacağınız tatiller de her zamankinden daha ışıltılı olabilir 21 Temmuz sonrası ise işyeriniz, ofis ortamı size keyifli gelecek. Bu tarihten sonra ofisinizi güzelleştirmeye bakın. Çiçekler, turuncu tonlarında objeler yaratıcılığınızı ortaya çıkaracaktır. 10 Temmuz’da gerçekleşecek yeniay sonrası özel hayatınızda yenilenmeler var. Evinizde yenilenmeler olacağı gibi, aile düzeni içinde de yenilikler yapabilirsiniz.

Boğa

Venüs ve Mars’ın konumu ay boyunca dış dünyadan çok özel hayatınızdaki hareketliliği işaret ediyor. Üstelik de bu hareketlilik tam da sizin istediğiniz yönde gelişmeler içerecek. Işıltılı, heyecanlı günler var. Evinizde partiler verebilir, sevdiğiniz insanlarla evde hoşça vakit geçirebilirsiniz. Gülmek, eğlenmek, hobilerinizle uğraşmak için uygun zamanlar. Aynı zamanda evi güzelleştirmek için gerekli tadilatları, alışverişleri de yapabilirsiniz. Seçtiğiniz renklerin turuncu, kırmızı olması neşenizi de aktive eder. Ailenizle zaman geçirmekten, uğraşlarınızı onlarla paylaşmaktan hoşlanıyorsunuz. 21 Temmuz sonrası Venüs yaratıcılığınızı, ilgi alanlarınızı ortaya çıkaracak. Başkalarına faydalı olmak, topluma yarar sağlayan konularda düşünmek mutluluk kaynağınız olacak. 10 Temmuz sonrası Yengeç burcunda yeniay ile birlikte yakın çevrenizde yeni kişiler beliriyor. Yeni komşular, arkadaşlarla tanışabilirsiniz. Bu yeniay sonrasındaki 10 gün boyunca yeni sözleşmelere, müşteri ziyaretlerine, iletişim projelerine de onay verebilirsiniz. Yolculuklar, yazılı ve sözlü iletişim alanlarında gelişmeler var.

İkizler

Oldukça sosyal bir aya başlıyorsunuz. Yapacağınız kısa geziler, tatiller, şehir içi ziyaretler sizin kendinizi doğru şekilde ifade etmenizi de sağlayacak. Müşteri teklifleri verebilir, ihtişamlı işlere imza atabilirsiniz. Bir süredir düşündüğünüz iletişim, basın, gezi-rehberlik, turizm, karavan turizmi gibi projeleriniz varsa şimdi hayata geçirmek için doğru zamandasınız. Hiç durmayın. Bu ay rüzgar arkadan esiyor. 10 Temmuz günü gerçekleşecek yeniay para konusunda yeni açılımlar getiriyor. Kendinizi maddi ve manevi anlamda güvende hissedeceğiniz koşullar artıyor. Kazancınızın artacağı günler geliyor. Ek gelir elde edeceğiniz projeler veya işyerinden alacağınız zam, prim sizi bekliyor olabilir. Bu ay istediğiniz gelir için ısrarcı olun. 24 Temmuz günü gerçekleşecek Dolunay, büyük düşünmenizi sağlayacak. 5-6 gün boyunca, Dolunay zamanı kendinizi geliştireceğiniz, kabuğunuzdan çıkıp dünyaya geniş açıdan bakabileceğiniz durumlar var. Beklediğiniz haberler uzaklardan gelebilir. Deniz aşırı ülkelerle bağlantıda işler olumlu yönde ilerleyecektir.

Yengeç

Ay boyunca Venüs ve Mars’ın konumu maddi birikimlerle ilgili hareketli günlere işaret ediyor. Keyifle, istediğiniz işleri yaparak para kazanabilirsiniz. Yeni bir iş aracılığı ile paranızda artış olabilir. Bu artış, Mars ile birlikte olduğunda ısrarcı olmanızı da gerektiriyor. Almanız gereken parayı yöneticinizden veya müşterinizden rahatlıkla isteyebilirsiniz. Sizi kimse geri çeviremeyecektir. 10 Temmuz günü oluşan yeniay Yengeç burcunda olacak. Yeni ay öncesi 2 gün boyunca hayatınızda sizi rahatsız eden bazı şeyleri kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Arınma için uygun günler. 10 Temmuz sonrasındaki 9-10 gün boyunca ise hayatınızın her alanında kendinizi yeniliğe açın. İstediğiniz herşeyi değiştirin ve devam edin. İşinizi, alışkanlıklarınızı, her gün yürüdüğünüz yolları değiştirebilirsiniz. Yeni bir kurs, seminer, kitap da uykunuzu genişletebilir. Fiziksel olarak da görünümünüzde, giyinişinizde, saçınızda bazı değişiklikler yapma zamanı gelmiş olabilir.

Aslan

Yılın belki de en mutlu, en keyifli dönemindesiniz. Kendinizi istediğiniz şekilde ifade ediyor, çevrenizdekilere ışık saçıyorsunuz. Muzip ve neşeli tavırlarınız işyerinde ve özel hayatınızda bu ay fark yaratıyor. Venüs ve Mars Aslan burcunda iken enerjiniz oldukça yüksek. Hayata olan inancınız tam. Yeteneklerinizi, ilgi alanlarınızı ön plana taşıyabilir, yaratıcılığınızı sahneye taşıyabilirsiniz. Bu sahne kimi zaman bir tatil, kimi zaman ise toplantıda sunum yapılan yer olabilir. Hedeflediğiniz konulara ulaşmak için ısrarcı fakat aynı zamanda güleryüzlü olun. 21 Temmuz sonrasında Başak burcuna geçen Venüs ufak ufak da olsa gelirinizin artmasını sağlayacak. Taksit taksit gelecek olan paralar, kendinizi daha güvenceli hissetmenizi sağlayacak. 24 Temmuz günü Aslan-Kova karşıtlığında gerçekleşecek olan Dolunay, birkaç gün etkili olacak. özellikle ilişkilerinizde istediğiniz ve istemediğiniz yönleri ortaya çıkaracak olan Dolunay işyerinde ve özel hayatınızda etkili olabilir. Karşıdaki kişilerle iddialaşmaktan, ego savaşlarından kaçınmak en doğrusu olabilir. Dolunayın en güzel tarafı ise, sizin için parlayan bir yıldız olabilmeniz. Işıklar üzerinizde iken, yaratıcı ve yetenekli olduğunuz konuları ön plana çıkarın. 

Başak

21 Temmuz tarihine dek daha çok içinize kapalı olduğunuz günler içindesiniz. Dış dünyada tam olarak hedeflerinizi netleştirebilmeniz ve ilişkilerinizi geliştirmeniz 21 Temmuz sonrasında Venüs’ün Başak burcuna geçmesi ile söz konusu olacaktır. 10 Temmuz günü Yengeç burcunda gerçekleşecek yeniay, yepyeni sosyal gruplara işaret ediyor. İş çevresini genişletmeniz, ‘networking’ anlamında yeni kimselerle tanışmanız bu tarihten sonra sizi tazeleyecektir. Bu tarihten sonra ofiste oturmayın, öğle yemeklerini ofis dışındaki kimselere ayırın. Aynı meslekten veya sektörden olduğunuz kişilerle buluşun. Yeniay sonrasında gelecek planlarınızı geliştirebilir, yenileyebilirsiniz. İdealleriniz üzerinde düşüneceğiniz, ideallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçeceğiniz günler yeni ay sonrasında olacaktır. 24 Temmuz günü gerçekleşecek Dolunay, birkaç gün boyunca ofisiniz, yaptığınız işle yakından ilgili görünüyor. İşinize dört elle sarılın. Sizin dışınızda gelişen ve kontrol edemediğiniz şeylerle ilgilenmeyin. Enerjinizi somut, elle tutulur işlere harcayın.

Terazi

Venüs ve Mars’ın Aslan burcunda olması, ay boyunca, özellikle 21 Temmuz gününe dek sosyal alanda büyük hareketliliğe işaret ediyor. Sosyal dernekler, kulüpler, mesleki gruplar, dostluklar sizi oldukça çevreleyecek. İş çevresinde, size oldukça destek olacak dostlarlasınız. İdeallerinize, istediklerinize bu insanların yardımlarıyla ulaşabilirsiniz. Takım çalışmalarına, gönüllü gruplara zaman ve efor harcayacaksınız görünüyor. 10 Temmuz günü gerçekleşecek Yengeç burcundaki yeniay kariyerinizle doğrudan ilgili olacaktır. İş hayatınız, kariyerinizin ne yöne gittiği, kişisel imajınız, ünvanınız, itibarınız da yine değişim dönemine giriyor. Önemli bir görev değişikliği de bu tarihten itibaren sizi bulabilir. 24 Temmuz günü gerçekleşecek Dolunay ise sizden kendinizi bir parça öne çıkarmanızı istiyor. Fikirleriniz, idealist çalışmalarınızı başkalarının beğenisine sunabilirsiniz. Bu dolunay, size eğitim vermeniz, sunumlar yapmanız için de ısrar edecek. Varsa çocuklarla ilgili haberlerin geldiği günler Dolunay günlerine rast gelecektir.

Akrep

Venüs ve Mars’ın konumu, ay boyunca dış dünyadaki hareketliliğe işaret ediyor. Özel hayatınızda değil, daha çok kariyeriniz, iş hayatınızda ilgili çok önemli gelişmeler var. Başkalarının da kolaylıkla izleyebileceği, her şeyin apaçık ortada olduğu olumlu yöndeki gelişmeler, iş hayatınızın da yönünü değiştiriyor. Yepyeni ve güzel bir projeye başlayabilirsiniz. 10 Temmuz günü su elementi olan Yengeç burcunda gerçekleşecek yeniay, bu tarihten itibaren 10 gün boyunca hayatınızda olumlu yönde etkili olacaktır. Siz de su elementi olduğunuzdan, yeniay etkileri hayatınıza oldukça yumuşak ve destekleyici şekilde giriyor. Bu tarih sonrasında yakın çevrenizdekileri bir süreliğine bir kenara bırakın. Büyük düşünün. Kendinizi nasıl geliştirebilirsiniz? Deniz aşırı ülkelerle bağlantı, yabancılarla yapılan işler, uzaklara seyahatler mümkün. Kişisel gelişiminizde bir diploma, bir sertifika programı veya yabancı dil eğitimi de söz konusu olabilir. 24 Temmuz günü gerçekleşecek olan Dolunay sırasında, birkaç gün boyunca özel ve iş hayatı arasında seçimler yapmanız gerekebilir. Değişimi ertelemek yerine risk almanızda fayda var. Dolunay, pek çok konuyu da apaçık görmenizi sağlayacaktır.

Yay

Şansın yüzünüze güldüğü bir ay başladı. Hem evde hem de dış dünyada fırsatlar rahatlıkla sizi buluyor. Venüs ve Mars Aslan burcunda hareket ederken, sizin yurt dışı bağlantılı işler, geziler, projeler üzerine yoğunlaşmanızı da sağlayacaktır. Size ışık tutan ve sizi asla kırmayacak uzaklardan gelen kimselerin söylediklerine kulak verin. Jüpiter’in 19 Temmuz gününe dek ev ve aile konularında sizi desteklemesiyle, özel hayatınızda kendinizi rahat hissedeceksiniz. 8-9 Temmuz tarihlerinde ortaklaşa işlerde paranın elden çıkması, 10 Temmuz sonrası ise para kazanabilme olanakları var. Bir yatırım yapabilirsiniz. 21 Temmuz günü Venüs Başak burcuna geçiyor. Eviniz, aile içinde çok isteyerek ve severek bazı düzenlemeler yapmanız mümkün. Evdeki hareketlilik, düzenlemeler size yorgunluk değil keyif verecek görünüyor. 24 Temmuz günü gerçekleşecek Dolunay ise birkaç gün boyunca iletişim, seyahat ve sözleşmelere olanak tanıyacak. Olumlu sonuçları olacak bir imza atabilirsiniz. 

Oğlak

10 Temmuz günü karşıt burcunuz Yengeç’te gerçekleşecek yeniay sonrası yaklaşık 10 gün boyunca tanışacağınız kimseler hayatınızda önemli olabilir. Özel ve iş hayatınızda yeni başlayan ilişkiler, yakın bir dosta veya karşı cinsten özel birine dönüşebilir. İlişkiler yolu ile hayatınızın yenilenme süreci özellikle 10-19 Temmuz tarihlerinde söz konusu olacaktır. Mars ve Venüs’ün Aslan burcunda hareket etmesi, eşiniz veya ortağınız ile maddi paylaşımlarınızla yakından ilgili. Beraberce bir araba alabilir, uzun dönemli yatırımda bulunabilirsiniz. 24 Temmuz günü gerçekleşecek Dolunay ise bu yatırımla ilgili kararın netleşmesini sağlayacak. 21 Temmuz sonrasında Venüs’ün toprak elementi Başak burcuna geçmesi ile yurt dışı projeler, uzaklarla bağlantıda işler ön plana çıkıyor. Akademik ortam, kişisel gelişim fırsatlarını iyi değerlendirebilirsiniz. Yabancı birinin de faydasını göreceğiniz günler başlıyor. 

Kova

Geçtiğimiz aydan bu yana maddi olanaklarınızda olumlu gelişmeler yaşanmış olabilir. Bu ay da 19 Temmuz gününe dek maddi konularda rahatlamanız olası görünüyor. Öğretici ve disipline edici gezegen Satürn’ün Kova burcundaki seyahati gereğinden fazla sorumluluk yüklenmeye devam ettiğinizi de gösteriyor. Kendi kabuğunuzu soyup bambaşka bir kimlik oluşturuyorsunuz. 10 Temmuz günü gerçekleşecek Yengeç burcundaki yeni ay, ofis, günlük hayat ve yaptığınız görevlerle ilgili yeni gelişmelere işaret ediyor. Yeni bir proje bu tarihten sonra başlayabilir. Ofisiniz de, size bağlı çalışanlar da yenilenebilir. 24 Temmuz günü ise Kova burcunda gerçekleşecek bir Dolunay var. Aslan-Kova karşıtlığında oluşacak Dolunay, hayatınızdaki her alana ışık tutacak. İlişkileriniz, işiniz, günlük hayatınız, sağlığınız, yaşadığınız yer… Görmeniz ve üzerinde karar almanız gereken konuları karşınızı çıkaracak… Seçimlerinizi yapın, kararlarınızı ertelemeyin.

Balık

Geçtiğimiz ayın getirdiği karmaşa, bu ay yerini huzura bırakıyor. Endişeleri aklınızdan uzaklaştırıp sadece şükredeceğiniz konulara odaklanın. 10 Temmuz gerçekleşecek Yengeç burcundaki yeniay, su elementlerine oldukça yumuşak etkiler yapacak. Bu tarihten sonra aşk, keyifli anlar, tatiller sizi bekliyor. Yaratıcı yönünüz ortaya daha fazla çıkarken, sezgileriniz yolu ile sanata yönelebilirsiniz. Ne yaparsanız yapın keyifle, mutlulukla yapın. Yeni ay sonrası 10 gün boyunca aşk hayatınızda da olumlu gelişmeler söz konusu. İşinizin stratejik taraflarına odaklanabilir, sunumlar yapabilir, eğitimler verebilir, aynı zamanda şans oyunlarını deneyebilirsiniz. 19 Temmuz günü Venüs’ün karşıt burcunuza geçmesi ile özellikle işyerinde ikili çalışmalar başlıyor. Biri ile ortak projeler alabilir, yeni bir ortak ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Mars ve Venüs’ün Aslan burcunda olması ay boyunca hareketli, keyifli çalışmaya işaret ediyor. İşyerinde ofisi güzelleştirmek için yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. 24 Temmuz günü gerçekleşen dolunay, sağlık kontrollerinin önemini vurguluyor. 

İçeriklerimizi herkesten önce okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?

İçeriklerimizi herkesten önce
okumak için e-posta adresinizi bırakın!

Çalıştığınız firmadaki pozisyonunuz nedir?