Pluxee Üye İş Yeri Olma Şartları

Sodexo Üye İş Yeri Ağındaki Yerinizi Alın!

Pluxee Üye İş Yeri Ağındaki Yerinizi Alın!
Pluxee'nin Türkiye genelinde 20.000'den fazla müşteri ve 1.000.000'dan fazla tüketiciye hizmet verdiği geniş hizmet ağı içerisinde yerinizi alabilmek için yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir.

Üye İş Yeri Başvuru Formunu Doldurmak
Pluxee üye iş yeri ağına dahil olmak için yapmanız gereken tek şey bu linkte yer alan başvuru formunu doldurmak! Üye İş Yeri Başvuru formuna ulaşmak için şimdi tıklayın: http://www.sodexoavantaj.com/uye-is-yeri-basvurusu

Pluxee Cep POS Mobil Uygulaması ile Anında Ödeme Almaya Başlayın
Pluxee üye iş yeri başvuru süreciniz tamamlandıktan sonra aşağıdaki linkten Pluxee Cep POS mobil uygulamasını indirerek, Pluxee üye işyeri bilgileriniz ile uygulamaya girebilir ve saniyeler içerisinde ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Ödeme Almanız İçin Bir Akıllı Telefon Yeter!

*Restoran kategorisinde olmayan, Tüketime Hazır Gıda satışı yapan üye işyeri adaylarının, üye işyeri olabilmesi için aşağıda listelenen yeni nesil yazar kasa POS cihazına sahip olması gerekir.

PAVO INGENICO
PROFİLO VERIFONE

Değerlendirme
Başvurunuz tamamlandıktan sonra talebiniz, yetkili kişilerce değerlendirilecek olup sonucuyla ilgili tarafınıza dönüş gerçekleştirilecektir. Değerlendirme kriterleri arasında restoran kategoriniz, bölgenizde bulunan üye iş yeri ve müşteri yoğunluğu, hizmet kaliteniz, restoran kapasiteniz gibi bir çok farklı kriter bulunmaktadır.

Sözleşme Aşaması
Başvurunuzun olumlu ya da olumsuz olarak değerlendirilmesi durumunda tarafınıza, başvuruda belirtmiş olduğunuz cep telefonu ve e-mail adresi üzerinden bilgi verilecektir.

Başvurunuzun olumlu olarak değerlendirilmesi durumunda tarafınıza e-mail ile gönderilecek sözleşmeyi eksiksiz doldurup aşağıda belirtilen evraklar ile beraber tarafımıza iletilmesi gerekmektedir. Sözleşme sürecinin tamamlanması için tarafınıza kargoyla gönderilen Yemek Kartları ve Yemek Çeki Üye İş Yeri Sözleşmesini eksiksiz olarak doldurulup, aşağıdaki evraklarla birlikte tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

Şahıs firmaları için:

Vergi levhası fotokopisi
Nüfus cüzdanı fotokopisi
İşyeri sahibinin imza beyannamesi
Banka hesap cüzdanı fotokopisi (Sodexo’nun anlaşmalı olduğu Akbank, Yapı Kredi, HSBC, Denizbank,Teb herhangi birinden hesap bilgisi olmalıdır.Bu bankalar harici banka hesabı kabul edilmemektedir.)
 

Şirketler için:

Vergi levhası fotokopisi
Nüfus cüzdanı fotokopisi
İmza sirküleri (Şirket sahiplerinin)
Ticari Sicil Gazetesi Foto
Şirket adına banka hesap bilgisi (Sodexo’nun anlaşmalı olduğu Akbank, Yapı Kredi, HSBC, Denizbank,Teb herhangi birinden hesap bilgisi olmalıdır.Bu bankalar harici banka hesabı kabul edilmemektedir.)

Adi Ortaklıklar için:

Ortaklık vergi levhası fotokopisi
Ortakların nüfus cüzdanı fotokopisi
Ortaklık sözleşmesi
Ortakların ayrı ayrı imza beyannamesi
Pluxee’ nin anlaşmalı olduğu bir bankadan (Akbank, Denizbank, HSBC, Yapı Kredi, TEB) ortaklık hesap cüzdanı fotokopisi (Bu bankalar harici banka hesabı kabul edilmemektedir)

ÖNEMLİ UYARI: İş yeri sahibi ve/veya firma ticari ünvanına ait “Banka Hesap Cüzdanı Fotokopisi” Pluxee’ye iletilmediği taktirde Pluxee üyeliğiniz başlatılmayacaktır. Yukarıda belirtilen anlaşmalı bankalar haricinde başka banka hesap bilgileri sistemimizle uyumlu olmadığı için kabul edilmemektedir. Pluxee ile anlaşmalı bankaları harici bir banka iletildiği taktirde Pluxee üyeliğiniz gerçekleşmeyecek ve üyelik başvurunuz iptal olacaktır. Üyelik işlemlerinizin gecikmemesi için lütfen sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak Pluxee’ye ulaştırınız. Yukarıda istenen belgeler eksiksiz olarak tarafımıza ulaşmadığı takdirde üyelik sürecinin başlatılamayacağını ve Pluxee Genel Merkezi’ne elden evrak teslimi kabul edilmediğini önemle hatırlatırız.