Müşteri Önerin

musteri_oner

Önerdikçe Kazanın

Tanıdığınız firmaların da Pluxee'nin avantajlarıyla tanışmasını ister misiniz? Onları müşterimiz olmaları için bize önerebilirsiniz.

Önerdikçe kazanın!

Önerdiğiniz Firma Pluxee’li olsun hem siz hem önerdiğiniz firma Kazansın! Her bir önerinize Çalışan Sayınız kadar 150 TL Pluxee Hediye kazanın.

Firmalara Sodexo’yu Tanıtmanın Tam Zamanı!

Sodexo, gelişmiş hizmetleriyle tüm dünyadaki iş yaşamını kaliteli ve verimli kılmaya devam ediyor. İş yaşamının motivasyon kazandıran çalışan yan hakları, teşvik, ödüllendirme ve prim fırsatlarının sağlanmasını kolaylaştıran hizmetlerimiz; hem işverenler hem de çalışanlar tarafından tam not alıyor. İş yaşamınızın vazgeçilmez Sodexo uygulamalarından tanıdığınız firmaların yararlanmasını isterseniz şimdi tam sırası! İşveren ve çalışan ilişkisini daha konforlu kılan hizmetlerimizi başka firmalara tanıttığınız takdirde birbirinden kazançlı hediyeler sizi bekliyor. “Firma Öner” sistemi Sodexo olanaklarını diğer firmalara tanıtmak isteyenler için harika bir fırsat. Henüz Sodexo ile tanışmayan bir firmayla çalışmamızı sağladığınız takdirde birçok hediyeden faydalanabilirsiniz. Eğer çevrenizde Sodexo’yu önerebileceğiniz firmalar bulunuyorsa bu fırsatı kazanmanız çok kolay. Sodexo olanaklarından faydalanmasını istediğiniz firmanın çalışan sayısı gibi bilgilerini bilmeniz yeterli. Bu bilgileri sayfamız aracılığıyla bize ileterek Flexo Gift gibi uygulamalarımızın zengin dünyasından yararlanabilirsiniz. Çevrenizdeki firmaları nasıl Sodexo ile tanıştırabilirim diye düşünüyorsanız çalışanlara ve işverenlere özel sunduğumuz fırsatlar tam karşınızda! Hem işveren hem de çalışanların iş yaşamına kolaylık ve konfor kazandıran olanakları incelemek için “Hizmetlerimiz” sayfasına göz atabilirsiniz.


Sodexo’yu Önerin, Kazanın Kazandırın!

Hem işverenlerin hem de çalışanların yaşam kalitesini destekleyen kusursuz Sodexo hizmetlerini farklı müşterilere tanıtarak kazanabilirsiniz. Restaurant Pass, Sodexo Gift ve Fuel Pass gibi iş dünyasına kolaylık sağlayan hizmetlerimiz birçok sektör tarafından beğenilerek kullanılıyor. Çevrenizde Sodexo dünyasının sunduğu kaliteli uygulamalarla tanışmayan firmalar bulunuyorsa, şimdi aracı olmanızın tam zamanı! Sodexo’yu tanıdığınız firmalara önererek Flexo Gift kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Severek kullandığınız Sodexo hizmetlerini firmalara tanıttığınızda ne kadar kazanacağınızı öğrenmek mi istiyorsunuz? İçeriğimizi okumaya ve sayfamızı incelemeye devam edin!.